Okuldakilere ne yapmalı?

Ne demek ya başla hadi 😂 karşılıklı savaşlarda sıralı atak yapıyormuş gibi. Kızla eğer konuşacaksan okulda herkesin içinde takıl o sırada yamuk yaparsa yumruk falan atarsın öğrencilerin ortasında bir daha utancından ortalıkta kekoluk yapamaz ✌🏼.
Sıra tabanlı dövüş sistemi hayata geçiriliyor.

Dert etmeye değmez.
Bir kaç kız için olay çıkardıysa gıcık olduğu olayı yap. Daha büyük kavgalar çıksın oldu bittiye gelsin her şey.
Saymama gerek yok burada yazım kurallarına ne kadar dikkat edildiğini biliyorsundur umarım.
Biliyorum. En son noktalama işaretinden uyarı almıştım. 😂

Ailesi görürse veya akrabaları görürse takmasa da aile sıkıntıları yaşayabilir.
O zaman sıkıntı çıkaracaklarına çocuklarıyla ilgilensinler. Okulda veya dışarıda eşkıya gibi davranıp, "Dingo'nun ahırına" çevirmemeyi öğretsinler. Eğer bu dediklerini uygulamıyorlarsa da konu sahibinin şikayet etmeye hakları yok

Video çekip "böyle severler adamı" diye story atarsanız hem kız düşer hem de rezil edersiniz.

Sıra tabanlı dövüş sistemi hayata geçiriliyor.
O anın gazıyla birazda reflekslerime daha fazla güvendiğim için demiştim. Çoğu kişi tek yumruğu kaçırınca lap diye öne düşer gibi oluyor ya.
Video çekip "böyle severler adamı" diye story atarsanız hem kız düşer hem de rezil edersiniz.

Vallahi hiç kız düşürme falan niyetinde değilim boş geliyor bana o işler. Yeter ki artık tatava yapmasınlar bıkkınlık gelmeye başladı bu yedirememe meselelerinden.

Son düzenleme:
Dostum bazı kekolar mitoz bölünme özelliğine sahip dikkat et ben yaşadım böyle bir sorunu, tek yiyorlar fakat kalabalık geliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı