Okuldan Kaçarken Müdüre Yakalanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

charriere

Hectopat
Daha fazla  
Okulda sınavlar bittikten sonra son haftalar olduğu için hiçbir şey olmuyordu ve boş boş oturuyorduk. Bunun yüzünden de ara sıra okuldan kaçıyorduk. Bizim okulun tam karşısında ilkokul var. Arada da bir duvar var. Kaçmak için önce duvardan ilkokula tırmanarak gidiyorduk ve diğer okulun telleri aşırı alçak olduğu için rahatlıkla kaçıyorduk. Bir gün yine sınavdan sonra kaçmaya karar verdik. Plan oluşturduk.K olay gibi görünse de duvara tırmanırken bahçedeki hocalar bizi rahatlıkla görebilirdi. O yüzden derse girmeyip bahçenin boşalmasını bekledik.

Sonra duvardan tırmandık ve ilkokulun bahçesine geldik. Ben tam tellerden atlayacakken o sırada elinde çantasıyla okuldan çıkan müdürü gördüm. Müdürle göz göze geldim. Kalbim durmak üzereydi. Size yakışıyor mu dedi. Arka güvenlikten çabuk okula gidin dedi. Biz arka güvenlikten çıkmaya çalıştık fakat güvenlik nereden geldiyseniz oradan gidin dedi. Biz müdürün gitmesini bekledik ve çitlerden atladık. Şansımıza ilkokulun bahçesi bomboştu. Çitlerden atladıktan sonra bir baktık müdür 5 dakikadır otobüs bekliyor. Yine göz göze geldik. Hiçbir şey demeden arkasını döndü. Ne numaramızı aldı ne ismimizi sordu. Sonra otobüsüne binip gitti. Sanırım bu yaşadığım en ilginç okuldan kaçma anısıydı. Mutlulukla eve gittikten sonra bir de ne göreyim. Biz kaçtıktan sonra okulu tatil etmişler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise zamanları güvenlik olmasına rağmen ön kapıdan hocaların yanından çıkardık. Gerçekten özlüyorum arada o anları. :D

Lise zamanları güvenlik olmasına rağmen ön kapıdan hocaların yanından çıkardık. Gerçekten özlüyorum arada o anları. :D
Bizim lisede okuldan çıkış kapısına ulaşmak için 2 tane kapıdan geçmek gerekir hepsinin başında güvenlik'te var

Bizim lisede okuldan çıkış kapısına ulaşmak için 2 tane kapıdan geçmek gerekir hepsinin başında güvenlik'te var

Lisemizin yaninda cezaevi vardi orda bu kadar guvenlik onlrmi yok hocam :D

Ben okuldan kaçarken kendimi mahkumlar gibi hissediyorum. Böyle kaçmadan önce keşif yapıyoruz, duruma göre biraz bekliyoruz. 5 metrelik telleri geçtikten sonra gecekonduların arasından geçip nete gidiyoruz. Şahsen çok zevkli oluyor.

Bu nasıl bir hikaye böyle? Okulu kırmak için yanlış günü seçmişsiniz.

tünelin ucu.jpg

Madem dersler boş, okula gitmeyin direkt. Veliniz gelsin izinliymiş gibi bildirimde bulunsun.

Okul Haziran ayında değil 31 Mayıs tarihinde biterdi benim için. Çok şükür altıncı ayda okula adım atmadım karne günü haricinde.

Son düzenleme:
Ben de tesadüfen giderken izin kağıdı buldum yazdık falan 3 kişi çıkarken güvenliğin kulübesine bırakırken güvenlik kağıdı istedi...
Yakalandıktan sonra müdür yardımcısıyla memur numaramızı aldı tam gün yok yazıldık zaten sonra bir müdür yardımcısı daha gördü ben de "bana facebook'tan bir mesaj geldi biz böyle yapıyoruz sürekli yazılan bir mesaj geldi " dedim (doğruydu) Sinirlendi tokat atacak sandım "dövseniz yeridir" dedim. Birşey olmadı [emoji16]

Eskiden ben ortaokulu okurken kapıda ne öğretmen ne öğrenci beklerdi müdürde bakmıyor zaten kapıya bağırarak kaçıyorduk.

Bizi kaçış sırasında köpekler geri gönderiyordu müdür de kimmiş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı