Okullar 1 Haziran'da açılabilir mi?

Her şekilde 1 Haziran'da tıpış tıpış gidiceğiz maskeni tak yallah okula. Ama iyi tarafından bakarsak sınav veya sözlü olmayacak.
Gitmem. Hiç bir insan evladı götüremez beni oraya. Canımı sokakta bulmadım ben. Bir sürü bilinçsiz öğrenci var. Hepsine güven olur mu sizce? Her şekilde falan değil gitmem, yakınlarımı göndermem.

Bunun iyi tarafı falan yok. İnsan sağlığı her şeyden daha önemlidir. Tükürmüşüm parasına, eğitimine. Sağlık olmadan hiçbirini elde edemiyoruz zira.
Gerçi eğitimi hala şey yapamadık ama neyse :)

Bence maskeyle 2-3 saatten fazla durulmaz, dezenfekte edilse bile okullar gidişte veya dönüştede bulaşabilir virüs. Ağzımızda maske varken sınava nasıl odaklanacağız o da ayrı bir konu. O yüzden açılmamalı.
Astım var kilo var benim ayt sınavım 3 saat ben maskeyi takıyom 10 dk sonra patlıcan gibi kızarıyom ne yapcam ben

Çok yanlış düşünce bence.

Hocam MEB her şekilde açar gibime geliyor illa 1 ayda olsa o telafi eğitimi yapacaklar gibi duruyor. Evet haklısınız yanlış okul açılırsa devamsızlık zorunluluğu olmaz ise gitmem o okullar istediği kadar dezenfekte olsun okulda vurdum duymaz pislik hayvanlar olduğu sürece en fazla 1 hafta içinde gene her yer mikrop yuvası olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben açıkçası bu dönemin bu şekilde kapatılmasından yanayım. Dediğin gibi, risk yüksek hala. Ama tek ricam şu EBA'dan beden eğitimi dersini kaldırsınlar ya izlemesi bile deli ediyor insanı🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu döngüye aldım yarım saattir buna gülüyorum😂😂

Eger cidden çocuğunu okula göndermeyi düşünen ebeveyn varsa basta kendi sagligini düşünmüyordur. Eve aksam o cocuk gelince ayni masada yemek yemeyecek misin? Paşalar gibi ayni evde de yasiyacaksin, ona bulasirsa sana da bulasacak.

Birde okulda öğrencilerin birbirlerine uyguladığı tavir ne olacak? Psikolojik açıdan da berbat bir durum.

Videoyu döngüye aldım yarım saattir buna gülüyorum😂😂
Sık kullanılanlara aldım, can sıkıntısına açıp bakıyorum ben de merak etme🤣 Kim yapmışsa eline sağlık valla süper olmuş:D

Kardeşim sen gidebilirsin. Bak sol taraf okula "ölüme" gidiyor. Sağ taraf evde mis gibi canın güvende seçim senin.

Haklısınız hocam açılır ise umarım devamsızlık sorunu olmaz benim de hiç gitmeye niyetim yok burada zaten hiç kimse canını yerde bulmadı. Kim olsa gitmez 15 Mayıs'ta bile dışarı çıkmayacağım.
Bunun GTA'daki lowrider görevi versiyonu vardı o daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı