Okullar açılıyor!

Arkadaşlar geçen bir konu açılmıştı @Ma'at hatırlayabilir okullar sizce açılır mıydı konunun adı, Eylül'ün sonlarına doğruydu konu açıldığında telefonda olduğum için SS atamayacağım maalesef, bende dedim ki 12 Ekim'de açılır. Bana kızgın atmışlardı :( Okullar 12 Ekim'de açılıyormuş sanırım tam emin değilim ve mutluyum. Düşünceleriniz nedir? Tutacağını beklemiyordum.

Açılması gerekirken bugün gitmedik zaten. Yarın da gelmememiz söylendi. Sanırım bu hafta açılmaz. Umarım açılmaz zaten ya. Zira daha çok yayılacak ve sadece meslek liselerine açılması çok haksızlık.

Usta kader şans işte mesela bende imam hatipdeyim istedğim alan otomotiv teknikerliği 2 yıllıktan ama bakalım çalışcaz inşallah olur diyorum neyse usta yapacak bir şey yok.

Çalışır isek karşılığını alırız. Ama bu şartlar altında çok zor. Dediğim gibi ben otomatik bir şekilde mezuna kaldım.

Niye ülke çapında eğitimi dondurmak gibi bir imkan varken böyle saçma şeyler yapılır ki seneye aynı gün olmadı diğer seneye açılırdı aynı şekil devam ederdik. (Bu süreçte unuturduk falan demeyin dodgelamak için zaten bu şekilde de unuttum ama soracaklar.)

Niye ülke çapında eğitimi dondurmak gibi bir imkan varken böyle saçma şeyler yapılır ki seneye aynı gün olmadı diğer seneye açılırdı aynı şekil devam ederdik. (Bu süreçte unuturduk falan demeyin dodgelamak için zaten bu şekilde de unuttum ama soracaklar.)

En mantıklısı o zaten. Ama özel okullar sıkıntı olur anlarsınız ya:)

Yeni konular

Geri
Yukarı