Okullar arası maçta 9-5 yenilmek

tunahan4321

Picopat
17 yaşındayım 190 boyunda 100 kiloyum kaleciyim. 2 yıl kick boks yaptım geçmişinde refleks yine orta halli ama iyi değil o kadar. Spor okulu ile maç yapmıştık. Kimisi denizli sporun ve uşak sporun altyapısında bu takımlarda 2. 1. ligte oynayan takımlar yani iyi takımlar yine denizli spor bir ara süper totoya çıkmıştı zaten Galatasaray ile maç falan yapmıştı. Neyse 9'a 5 falan yenildik ancak yine iyi kurtarışlar yaptım yani. 1. ligte oynayan bir takımın altyapisindaki çocuklarla oynadım. Kendimi vizyonlu hissettim bir an. Siz hiç liglerde oynadınız mı?

Bir kere tecrübem oldu defans olarak ama ben klübe gitmiştim stoper olarak ilk maç iyi fena değildimde 2.maç çok kötü bocaladım :)

Bir kere tecrübem oldu defans olarak ama ben klübe gitmiştim stoper olarak ilk maç iyi fena değildimde 2.maç çok kötü bocaladım :)
Hocam valla doğuştan yetenek gelmeyince olmuyor galiba hadi kendini geliştirdi diyelim anca 1.ligde oynayabiliyorsun oda şansın torpil vb. Olursa örnek olarak 90 100 milyon nüfuslu Türkiye'de 1 2 bin tane süper toto oyuncusu vardır sen dünya açısından hesapla ne kadar zor oldugunu

Yeni konular

Geri
Yukarı