Okullar ne zaman kapanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2-3-4-5-6-7 bu sınıflar kapatılabilir. Üniversiteler için bir şey demiyorum. Liseler için 12'de sınav vakti gelecek. 4 yıldan sorumlusunuz. Sınav zamanı geldiğinde uzaktan eğitimmiş falan umursamayacaklar. 4 yıldan çat diye sınava gireceksiniz.

Tamam aşı ve maske korumasın. Evde bekleyebilirsin ancak bu ülke bekleyemez. Çin gibi bir ülke değiliz sorun orada. Ülke Çin'in yaptığı gibi herkesi eve kapatırsa içinde olduğu çukura tamamen saplanır ve toparlanması belki de asırlar sürer. Ayrıca bu yıl sonuna kadar yani 3 ayda 1 TRİLYON doz aşının üretiminin yapılması sizce ne kadar mümkün?

Aşının destekçileri, dünya nüfusunun azalmasını isteyen Bill Gates ve trilyonerler olunca oldukça mümkün kardeşim. Birçok insan kalp krizi geçirmeye başladı şu günlerde. Hepsi de aşı olduktan sonra. Bizim ülkemiz Çin'den belki daha iyi tarım olarak ama başımızdakiler yeterince destek vermeyince böyle oluyor. Çin normalde çok zengin bir ülke değil. Nüfusuna bakarsan anlarsın ne demek istediğimi. Bizim ekonomimiz falan çökmez kardeş. İnsanlar harıl harıl hiç uğruna 7/24 çalışıyor. Toparlanmak 50 sene değil 1 ayı almaz merak etme.

Aşının destekçileri, dünya nüfusunun azalmasını isteyen Bill Gates ve trilyonerler olunca oldukça mümkün kardeşim. Birçok insan kalp krizi geçirmeye başladı şu günlerde. Hepsi de aşı olduktan sonra. Bizim ülkemiz Çin'den belki daha iyi tarım olarak ama başımızdakiler yeterince destek vermeyince böyle oluyor. Çin normalde çok zengin bir ülke değil. Nüfusuna bakarsan anlarsın ne demek istediğimi. Bizim ekonomimiz falan çökmez kardeş. İnsanlar harıl harıl hiç uğruna 7/24 çalışıyor. Toparlanmak 50 sene değil 1 ayı almaz merak etme.
Büyük oyunu görmüşsün helal sana. :D Bill Gates, ne zaman güncelleme getirir bu çiplere?

Benim bildiğim dünyayı ele geçirmek isteyenler genelde yiyecek ve içeceklere bir şeyler katıp kısa yoldan hallediyorlar ama bu sefer 2 yıllık bir pandemiye uğraşmışlar demek. Neyse bu bilgiyi silin de CIA yarın kapını çalmasın.

Bu arada ironi mi yapıyorsun?

Son düzenleme:
Büyük oyunu görmüşsün helal sana. :D Bill Gates, ne zaman güncelleme getirir bu çiplere?

Benim bildiğim dünyayı ele geçirmek isteyenler genelde yiyecek ve içeceklere bir şeyler katıp kısa yoldan hallediyorlar ama bu sefer 2 yıllık bir pandemiye uğraşmışlar demek. Neyse bu bilgiyi silin de CIA yarın kapını çalmasın.
Çok bilgilisin canım kardeşim. FDA'nın raporlarına bak o zaman Biontech ile ilgili. Aşıyla ilgili "Miyokardit ve Multi Sistem İnflamatuar" gibi hastalıklara yol açıyor. Miyokardit ne diye sorarsan kalp kapağının iltihaplanması. Git bak bakalım eskisi gibi olabiliyor musun diye.

Kapatılacağını sanmıyorum. Öğrenciler 2 sınıf birden atladı uzaktan eğitimle ve uzaktan eğitim ile yüz yüze eğitim arasında uçurum farkı var. Yeğenim bu sene liseye başladı 2.haftadan 4 sınıf karantina altına alınmış iki haftalığına her ne olursa olsun okullar tamamiyle kapatılmayacak sonuçta aşılar yaygınlaştı. Şu anlık 18 yaş altına zorunlu değil bildiğim kadarıyla fakat gerekirse zorunlu yaparlar yine kapanmaz okul. Okullar şu son 1.5 senede çok aksadı maalesef o yüzden kapatacaklarını sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı