Okulların açılmasına az kaldı

Lise 4 teyim ve aynı tempoda oyun oynamayı düşünüyorum. Meslek lisesi olduğum için haftanın 3 günü staj görüyorum 2 gün ise okul ondada hocalar derse girmiyor :D
Dostum meslek bilişim mi ? Zor mu ? Bende bu sene bilişime gideceğim. Giden varsa bahçelievler türk telekom :D
Bilişim bölümüne gidiyorum. 11. sınıfta her gün web tasarım ve programlama göreceğiz. Evde ne yapıyorsam aynısını yapmaya devam edeceğim. Yazdığım 1-2 PHP sistemleri geliştirmeyi ve Android programlama üzerine yoğunlaşmayı planlıyorum :)
Abicim zor mu bilişimin ilk senesi bu sene lise 1 bilişim okuyacağım ?

Bu sene bende liseye geçtim. İyi bir Anadolu lisesi tutturdum. 8.sınıfta 6 ders görmeye alışmıştık şimdi 9 ders 7 ders karman çorman yani biraz zorlanacağım gibime geliyor. Bana önerilerde bulunabilir misiniz lisede neler yapmam gerek, ne kadar çalışmam gerek, nasıl bir planlama yapmalıyım ? Biraz endişeliyim çünkü :D

Bu sene bende liseye geçtim. İyi bir Anadolu lisesi tutturdum. 8.sınıfta 6 ders görmeye alışmıştık şimdi 9 ders 7 ders karman çorman yani biraz zorlanacağım gibime geliyor. Bana önerilerde bulunabilir misiniz lisede neler yapmam gerek, ne kadar çalışmam gerek, nasıl bir planlama yapmalıyım ? Biraz endişeliyim çünkü :D
Normal anadolu lisesine gidiyorsan 6 ders diye biliyorum. Ben Anadolu İmam Hatip'e gidiyorum 8 ders görüyorum.

22 kişilik sınıfta ben ve bir arkadaşım en başarılıydık. Benim ilgim vardı, diğer arkadaşımında Matematik'i iyiydi. İlgi varsa kolay geliyor. Yoksa zil çalsa da çıksak diyorsun.

22 kişilik sınıfta ben ve bir arkadaşım en başarılıydık. Benim ilgim vardı, diğer arkadaşımında Matematik'i iyiydi. İlgi varsa kolay geliyor. Yoksa zil çalsa da çıksak diyorsun.
11. sınıfta ne öğrenirsen onla gideceksin :) Gerçekten önemli ve biraz zor bir sene, değerlendir derim.

Bana gelecek olursak üniversite sınavları + lanet derecede belalı bir dershane + 3 gün sabah 8 akşam 5 staj
Tatil derseniz, ben bu yaşıma kadar tatil falan yapmadım. Sadece ismi tatil oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı