Okulu bırakmak istemek

Şu an böyle düşünüyorsunuz, her zaman böyle kalmayacak. Okulu bırakmayı bir kenara itelim, üniversiteye geçince bile geride kalan o yıllara özlem duyuyor insan. Evet, belki rahat değilsiniz ama bıraktığınızda da rahat olmayacaksınız. En azından lise eğitiminizi tamamlayın, sonrasında tekrar eğitim hayatınızı bir gözden geçirirsiniz.

İlk hava hoş gelir sonrası pişman olursun. Dediklerim canını sıkabilir ama yaşamadan da anlamak zor.

Bu ikisini kesinlikle dinlemen lazım gerçekten haklılar

İlk hava hoş gelir sonrası pişman olursun. Dediklerim canını sıkabilir ama yaşamadan da anlamak zor.

3 gün izin günüm var dostum, 9-5 gideceğim ayrıca ileridede bir iş imkanı ararsam yazılımcı olmayı düşünüyorum o taraftan da altyapım var iş imkanı elimde çok var, ama mantıklısı otel gibi geldi çünkü sadece etrafı temizleyeceğim onun dışında ofisde oturacağım.

Otel lüks bir otel mi? Baba parası yemeniz tavsiyemdir ama okuyun.

Bungalow otel olacak.

3 gün izin günüm var dostum, 9-5 gideceğim ayrıca ileridede bir iş imkanı ararsam yazılımcı olmayı düşünüyorum o taraftan da altyapım var iş imkanı elimde çok var, ama mantıklısı otel gibi geldi çünkü sadece etrafı temizleyeceğim onun dışında ofisde oturacağım.

Bungalow otel olacak.

Yaz tatillerinde çalış ama okulu bırakma derim. En azından pişman olmazsın.

Bu ikisini kesinlikle dinlemen lazım gerçekten haklılar.

Hocam bir de şöyle bir şey var okulda 8 veya 7 sınıfda eğer iş hayatına atılmak istiyorsan okul aileni ikna edip konuşabiliyor bizde böyle bir şey var ve işe gidip kendini kurtaran çok kişi var, ayrıca çok arkadaşım yok onlarlada sürekli iletişim halinde olacağımız için sınıfı özleyeceğimi düşünmüyorum şahsen.

Hocam bir de şöyle bir şey var okulda 8 veya 7 sınıfda eğer iş hayatına atılmak istiyorsan okul aileni ikna edip konuşabiliyor bizde böyle bir şey var ve işe gidip kendini kurtaran çok kişi var, ayrıca çok arkadaşım yok onlarlada sürekli iletişim halinde olacağımız için sınıfı özleyeceğimi düşünmüyorum şahsen.

Etme kardeşim yakma kendini.

lise belki daha tatlı gelcek sizi zorlamak istemiyorum ama bunlar geçecek emin ol

Okumak size her türlü avantaj kazandırır, okuldan sonra çalışın?

İleride başka bir mesleğe başlayacağınız zaman eğitim durumunuzu da soracaklar tabii.

Hocam bir de okulu bırakma sebebim aslında aile baskısı, sadece matematik dersinde başarılı değilim ve matematiği cidden sıkıcı bulduğum için fazla çalışmıyorum, onun dışında derslerim iyi.

Evet ben de aynı durumu yaşadım liseye geçince çok rahatlıyorsun.

Vallahi hocam bilmiyorum matematik çok bunaltıyor.

Geri
Yukarı