Okulu bırakmak istemek

hakansef

Centipat
Daha fazla  
Okulu bırakmak istiyorum ama aileme nasıl bunu kızmayacakları bir dilde ifade edebilirim? 14 yaşındayım ve bizim okulumuzda okulu istemiyorsan işe gidebiliyordun ve benim de böyle bir şansım var. Ve çok güzel de bir iş Antalya'da bir otelde iş imkanım var ve yabancı dil biliyorum. Aileme bunu nasıl açıklayabilirim? 14 yaşında olduğuma bakmayın, işe başlayana kadar 15 olurum.

Okulu bırakmak istiyorum ama aileme nasıl bunu kızmayacakları bir dilde ifade edebilirim? 14 yaşındayım ve bizim okulumuzda okulu istemiyorsan işe gidebiliyordun ve benim de böyle bir şansım var. Ve çok güzel de bir iş Antalya'da bir otelde iş imkanım var ve yabancı dil biliyorum. Aileme bunu nasıl açıklayabilirim? 14 yaşında olduğuma bakmayın, işe başlayana kadar 15 olurum.
sakına bırakma ciddiyim ya saat 8 de kalkıp 22 ye kadar çalışcan yada evinde

Gukkana kesinlikle katılıyorum. Hayatın boyunca ararsın o günlerini.

Hocalar yüzünden aramayacağım maalesef.

Sakına bırakma ciddiyim ya saat 8 de kalkıp 22'ye kadar çalışcan ya da evinde.

9-5 çalışacağım onun yarısı boş geçecek zaten.

Ayrıca 9-5 çok iyi bir saat ben sabah 6'da gidiyorum okula.

Şu an böyle düşünüyorsunuz, her zaman böyle kalmayacak. Okulu bırakmayı bir kenara itelim, üniversiteye geçince bile geride kalan o yıllara özlem duyuyor insan. Evet, belki rahat değilsiniz ama bıraktığınızda da rahat olmayacaksınız. En azından lise eğitiminizi tamamlayın, sonrasında tekrar eğitim hayatınızı bir gözden geçirirsiniz.

Geri
Yukarı