Okulum çok kötü gitmek istemiyorum

EnnerValenc1a

Picopat
Daha fazla  
Okulum çok kötü geldi spor lisesine gitmek istiyorum. Yeteneğim de var, Ekim ve eylül aylarında yetenek sınavı olacakmış spor lisesine alım için imam hatip diyorlar. O olmazsa bu yıl okumayıp çalışsam önümüzdeki yıl yetenek sınavına girsem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulum çok kötü geldi spor lisesine gitmek istiyorum. Yeteneğim de var, Ekim ve eylül aylarında yetenek sınavı olacakmış spor lisesine alım için imam hatip diyorlar. O olmazsa bu yıl okumayıp çalışsam önümüzdeki yıl yetenek sınavına girsem olur mu?

Calıssaydın burada yakıncagınca bence gıtmelısın 1 yıl gıtmesen sınıfta kalırsın degmez.

Hocam seve seve gideceksiniz bu seneden sonra açık lisede hayal maalesef başka şansınız yok.

Benimkide kötü çıktı ama yapacak bir şey yok.

Benim okulumda pek iyi değil ama yapabilecek pek bir şey yok belki 2.dönem açık liseye geçerim diye düşünüyordum ama MEB sağ olsun onunda önü kapandı.

Geri
Yukarı