Okulumda Starbucks açıldı

Starbucks ile ilgili tek takdir ettiğim şey, içeceğinizi düşürdüğünüzde eğer bardağı getirirseniz size yenisini yapıyorlar. Aynısı geçen aylarda başıma geldi. Hiç ücret almadılar. Olması gereken de bu ama Starbucks gibi kapitalist bir firma genelde yapmaz böyle şeyler.

Starbucks gibi bir yerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Linç edileceğim ama ev de nescafeni yap, iç daha mantıklı.
Aynen hocam Nescafe 3'ü 1 Arada Original 17.5 Gram'ını dökeceksin bardağa, ketıla basıcaksın suyu kaynatıp bardağa dökeceksin sonra kaşığı alıp karıştıracaksın var ya offf. Siz kahveden anlıyorsunuz ya.

Üzüldüm hocam adınıza.

Keko kafelerde 2-3 tane dandik kahve, çay içeceğinize orada takılın aynı fiyat. Sıcak içeceklerden Latte ve Americano klasik içilebilir. Hazır yaz gelirken ben Chai Tea Latte ve Frappuccino tavsiye ederim. Özellikle Frappccino bayağı uzun süre içiliyor, parasının hakkını veriyor. Java Chip olanı makbuldür.

Starbucks ile ilgili tek takdir ettiğim şey, içeceğinizi düşürdüğünüzde eğer bardağı getirirseniz size yenisini yapıyorlar. Aynısı geçen aylarda başıma geldi. Hiç ücret almadılar. Olması gereken de bu ama Starbucks gibi kapitalist bir firma genelde yapmaz böyle şeyler.
Hocam dünyada ün kazandıkları için Müşterilerine iyi davranıyorlar.

Özellikle Frappccino bayağı uzun süre içiliyor, parasının hakkını veriyor. Java Chip olanı makbuldür.

Caramel Frappuccinocuyum ben. Java Chip'e bir türlü ısınamadım. Her hafta sonu bir Venti çakıyorum. Evde o boyda bir frappuccino yapmak, emin olun daha pahalıya gelecektir.

Geri
Yukarı