Okulumda Starbucks açıldı

Aşağılamak için söylemedim.

Düpedüz aşağılamışsınız bence.
İnsaların hal ve hareketlerine dışarıdan bakarak ön yargılı bir biçimde eleştiride bulunup üstüne üstlük haklarında köylü benzetmesi yaparak her iki tarafı da kötüleyen bir yorumda bulunmuş olmasanız aşağılamışsınız demezdim.

Düpedüz aşağılamışsınız bence.
İnsaların hal ve hareketlerine dışarıdan bakarak ön yargılı bir biçimde eleştiride bulunup üstüne üstlük haklarında köylü benzetmesi yaparak her iki tarafı da kötüleyen bir yorumda bulunmuş olmasanız aşağılamışsınız demezdim.
Hocam bu muhteşem açıklamanıza hayran kalmış bulunmaktayım. Çok açık ve doğru bir analiz yapmışsınız. Kutluyorum.

Küçük boy filtre kahve bile 20 TL. Gereksiz pahalı. Bir de oraya gittiği için kendini havalı sanan tipler var, gıcık oluyorum. Orta boy yerine Grand'e deyince kendini elit sanıyor, Allah'ın köylüsü.

Bence bazıları yanlış düşünüyor herkes aynı değil ayrıca bir kahve alıp nasıl kendini havalı zannedebilirsin şahsen ben kahvenin tadını sevdiğim için gidip içiyorum.

@erturkyunus44 Hani lafın gelişi söylenir ya kendini üst kademede gören bir kişiye. Yoksa ben de köy doğumluyum.
Anladım hocam bir anda yükseldim böyle yazdığınızı görünce. Kusuruma bakmayın ancak köylülerden özür dilerseniz de çok mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı