Okulumda Starbucks açıldı

Sosyal anksiyetem olduğu için 1₺ olsa bile gidemeyeceğim bir yer. Gerçi üniversiteye bile gidemem de neyse.

Bu konu hakkında yardım almanızı öneririm. Sonuç olarak hayat devam ediyor. Ömrünüzün sonunda kadar bu şekilde yaşayıp pişman olmamanız için söylüyorum.

Alt tarafı kahve içiyoruz ne kastınız. Züppeler, elitistler, monşerler havada uçuşuyor herkes bir anda küçük Erdoğan'a dönüştü.
Çok haklısınız. İnsanları harcadıkları paralara ve gittikleri mekanlara göre sınıflara ayıran insanlar olduğu sürece bir adım ileriye gidemeyeceğiz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-17 204405.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-17 204405.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 41
Bu konu hakkında yardım almanızı öneririm. Sonuç olarak hayat devam ediyor. Ömrünüzün sonunda kadar bu şekilde yaşayıp pişman olmamanız için söylüyorum.
Doğru düzgün bir yardım almak için yine bütçe ve düzenli hayat lazım. Ailemin evinde düzensiz şekilde boş boş duruyorum şu anda. Aşı olmak için bile çıkmadım.
Hocam öyle demeyin. Kimse siz bu mekana neden geldiniz demez.

Der mi demez mi bilmem de, öyle yerlere rahat kişiler gidiyordur heralde. Yani benim tam tersim. O yüzden moralimin bozulacağı yerde bir de üstüne neden para vereyim :)

Son düzenleme:
Züppe takımı için açılmıştır hocam ora.
Hocam
Doğru düzgün bir yardım almak için yine bütçe ve düzenli hayat lazım. Ailemin evinde düzensiz şekilde boş boş duruyorum şu anda. Aşı olmak için bile çıkmadım.

Der mi demez mi bilmem de, öyle yerlere rahat kişiler gidiyordur heralde. Yani benim tam tersim. O yüzden moralimin bozulacağı yerde bir de üstüne neden para vereyim :)
Sizi az da olsa anlıyorum hocam. Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın.

Geri
Yukarı