Okulumdaki futbol kursuna gitmeli miyim?

jearz

Centipat
Daha fazla  
Dostlar okulumda beden hocası belli birkaç kursun olacağını söyledi. Hentbol, futbol gibi bende hentbolu hiç bilmesemde futbolu da hayatım boyunca biraz oynadım ama hepsinde kaleci oldum ama ben forvet olmak istiyorum. Hentbol içinde öyle ama çok az oynadığım için ve yeteneksiz olduğum icin sizce nasıl olur girmeli miyim? Eğer kötü oynarsam bana laf eserleri ve işler yolunda gitmezse ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar okulumda beden hocası belli birkaç kursun olacağını söyledi. Hentbol, futbol gibi bende hentbolu hiç bilmesemde futbolu da hayatım boyunca biraz oynadım ama hepsinde kaleci oldum ama ben forvet olmak istiyorum. Hentbol içinde öyle ama çok az oynadığım için ve yeteneksiz olduğum icin sizce nasıl olur girmeli miyim? Eğer kötü oynarsam bana laf eserleri ve işler yolunda gitmezse ne yapabilirim?

Hentbol da çok yetenekli olmama rağmen gitmedim futbolda okul takımına seçildim fakat birilerinin yakınları oynamasından şans bile bulamadım gerçekten üst düzey oynamadığın sürece torpil yüzünden hep geride kalacaksın büyük ihtimal ama gene şansınızı denemeniz en iyisi olur bence gidin başarılar. bir de çok pişmanım keşke hentbol oynamaya devam etseydim.

Eğer gelişmek için oynuyorsanız hangi okul olursa olsun okul futbol kursları rezalet, ben kardeşimden biliyorum ilk başta Adanaspor'un kursuna gidiyordu ve gerçekten çok iyi eğitim veriyordu zaten o kursun hedefi öğrencileri Adanaspor'un altyapısına göndermek ama kardeşim gitti sırf arkadaşları orada gidip eğleneyim diye okulun kursuna gitti futbolcu olma hayalini bitirdi, okuldaki futbol kursundaki hocanın tek yaptığı top veriyor çocuklara oynayın deyip geçiyor ama Adanaspor kursundaki hoca hiç öyle değildi öğrencileri futbolcu olsun diye baya uğraşıyordu.
@jearz hangi şehirde yaşıyorsunuz? Ona göre tavsiye verebilirim.

Eğer gelişmek için oynuyorsanız hangi okul olursa olsun okul futbol kursları rezalet, ben kardeşimden biliyorum ilk başta Adanaspor'un kursuna gidiyordu ve gerçekten çok iyi eğitim veriyordu zaten o kursun hedefi öğrencileri Adanaspor'un altyapısına göndermek ama kardeşim gitti sırf arkadaşları orada gidip eğleneyim diye okulun kursuna gitti futbolcu olma hayalini bitirdi, okuldaki futbol kursundaki hocanın tek yaptığı top veriyor çocuklara oynayın deyip geçiyor ama adanaspor kursundaki hoca hiç öyle değildi öğrencileri futbolcu olsun diye bayağı uğraşıyordu.

Çok doğru bir yorum olmuş İstanbul ve bursa için kartalspor altyapısını tavsiye ederim.

Eğer gelişmek için oynuyorsanız hangi okul olursa olsun okul futbol kursları rezalet, ben kardeşimden biliyorum ilk başta Adanaspor'un kursuna gidiyordu ve gerçekten çok iyi eğitim veriyordu zaten o kursun hedefi öğrencileri Adanaspor'un altyapısına göndermek ama kardeşim gitti sırf arkadaşları orada gidip eğleneyim diye okulun kursuna gitti futbolcu olma hayalini bitirdi, okuldaki futbol kursundaki hocanın tek yaptığı top veriyor çocuklara oynayın deyip geçiyor ama Adanaspor kursundaki hoca hiç öyle değildi öğrencileri futbolcu olsun diye baya uğraşıyordu.
@jearz hangi şehirde yaşıyorsunuz? Ona

Çok özür dilerim geç gördüm kursların rezalet olması çok önemli değil benim için sadece kendimi test etmek ve futbolda yada hentbolda iyi miyim onu görmek için gitmek istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı