Okulun canlı dersleri Discord'dan yapması

Neden ki? EBA'da sürekli çok yoğun hatası almaktansa Discord'da yapmayı tercih ederim.

Niye rezillik ve kamera açmak niye bu kadar sıkıntı senin için acaba?

Biz Discord'dan yapsın diye dua ederken senin Discord'dan istememen hoşuma gitmedi.

EBA kullanmak daha da rezilliktir.

Discord'u mu beğenmedin? 😀

Bizde de EBA'dan yapıyorlar keşke Discord olsa diyoruz...

Oyun grup platformunu kirletmekten başka bir şey değil. Zoom vb. yerler dururken Discord'da ders yapmak ne!

Oyun grup platformunu kirletmekten başka bir şey değil. Zoom vb. yerler dururken Discord'da ders yapmak ne!
Oyun grup platformu dediğiniz platform derslerin kendisinde işlenmesi için güzel adımlar attı oysaki. Adamlar bile kendi platformları kullanılsın isterken senin istememen biraz garip. Yine de anlayabiliyorum neler düşündüğünü ve hissettiğini az çok. Saygı duyuyorum tabii ki düşüncene.

Discord içinde öğretmen isteği kişinin sesini kısıp açabilir, görüntü gayet kaliteli, mesajlaşma yerini trolleyenleri engelleyebilir Vb.
Neden Zoom ve diğer alternatifleri istiyorsunuz Discord gayet uygun ve güzel.

Bizde Zoom ve EBA'dan yapıyorlar keşke Discord olsa diyorum istersen hem tarayıcıdan hem uygulamadan girebiliyorsun hata yok ve kullanımı kolay, Türkçe destekli Zoom'u rahat geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı