Okulun ilk günü 14 kişi ile kavgaya girmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet en mantıklısı zaten dövmiceklerdir zaten.
Dövmeyecekler denilecek tipler değil maalesef, isterlerse patlatırlar kaşımı gözümü çünkü getirteceğim adamları getirtsemde o olay büyür, acaba adam gibi dayağımı yiyip sonra darp raporu vs mi aldırsam?

• Hahaha
İfadeler: DTB
Dövmeyecekler denilecek tipler değil maalesef, isterlerse patlatırlar kaşımı gözümü çünkü getirteceğim adamları getirtsemde o olay büyür, acaba adam gibi dayağımı yiyip sonra darp raporu vs mi aldırsam?

Tek başınıza gitmeniz en mantıklısı olur 14 kişi 1 kişiye dalmazlar olası bir durumda belaya girmemek için ve ben söylüyorum 11 yıllık okul hayatımda 1 kere bile 14-15 kişinin çıkışta beklediği br olayda kavga görmedim genelde tehditler olur veya 1V1 atılır özür dilersen ve bir daha yapmiyacağını söylersen seni korkutup bırakırlar(yaşandı)

Tek başınıza gitmeniz en mantıklısı olur 14 kişi 1 kişiye dalmazlar olası bir durumda belaya girmemek için ve ben söylüyorum 11 yıllık okul hayatımda 1 kere bile 14-15 kişinin çıkışta beklediği br olayda kavga görmedim genelde tehditler olur veya 1V1 atılır özür dilersen ve bir daha yapmiyacağını söylersen seni korkutup bırakırlar(yaşandı)
Umarım dediğiniz gibi olur, darp raporu vs durumlarıyla dava açsam işe yarar mı?

Umarım dediğiniz gibi olur, darp raporu vs durumlarıyla dava açsam işe yarar mı?

Yüksek ihtimal ciddi bir kavga olursa darp raporu vb birşeyde okul belaya girmemek için sana bulaşanların çoğunu okuldan atarlar genelde böyle oluyor bizim okulda.

Merhaba. Şöyle bir durum var ki ben liseye yeni geçtim 9. sınıfım ve eskiden kalma hem kız olayları hem de Instagram'da gizli hesap dahi olsa ettiğimiz kavgalar yüzünden 10. sınıf ve 11. sınıf yaklaşık 12-14 kişi okulun ilk günü beni döveceklermiş. Arkamdan bu şekilde konuşulmuş ve o ortamdan bir ortak arkadaş gelip bana anlattı şöyle böyle dövecekler diye. Ne yapmalıyım 14 kişiye karşı kavgaya hiç girmeden ailemi mi bilgilendirsem 9. sınıfım ve karşımdakiler yetişkin sayılabilecek büyüklükteler, güçlü kuvvetli insanım 1V1 1V2 gibi durumlarda karşı koyabilecek gücüm var ama 14 kişi çok fazla.

10 ya da 11'ler 9. sınıfa 14 15 kişi dalmazlar tek git sen masumsan anlat araya birkaç kişi girer olayı anlamak için olay falan kalmaz.

Eğer olurda dövmeye çalışırlarsa son çare olarak bir tanesini gözünüze kestirip düşürmeyi dene, diğerleri bunu görüp geri çekilebilir. Ama 14 kişi gerçekten fazla, ben olsaydım o riski alamazdım muhtemelen.

Merhaba. Şöyle bir durum var ki ben liseye yeni geçtim 9. sınıfım ve eskiden kalma hem kız olayları hem de Instagram'da gizli hesap dahi olsa ettiğimiz kavgalar yüzünden 10. sınıf ve 11. sınıf yaklaşık 12-14 kişi okulun ilk günü beni döveceklermiş. Arkamdan bu şekilde konuşulmuş ve o ortamdan bir ortak arkadaş gelip bana anlattı şöyle böyle dövecekler diye. Ne yapmalıyım 14 kişiye karşı kavgaya hiç girmeden ailemi mi bilgilendirsem 9. sınıfım ve karşımdakiler yetişkin sayılabilecek büyüklükteler, güçlü kuvvetli insanım 1V1 1V2 gibi durumlarda karşı koyabilecek gücüm var ama 14 kişi çok fazla.
hocam insan gibi konuşmayı deneyin olmadı kuzen muzen sokak mahalle kimi bulursanız bulun dilenci bulun onu bile alın yanınıza kavga için en azından yiyeceğnizi dayak azalır yada okula erken gelip müdürü bilgilendirmeniz ve genelde öğretmenler odası tarzı yerlerde durursanız güvende olrusunuz okuldan sonra tabana topuk yada polisede gidebilrisinz tehidt alıyorum cart curt diye

Bende 11. sınıfım gidip de 9. sınıf dövmem yani o kadar da değildir bir de 14 kişi 1 adamı dövmeye gitmez anca racon falan keserler.

bendede benzeri durum oldu arkadaşla kavga ettim 4 kişi daldılar o arkadaşı dövdüm yinede akşam mahalleyi toplayıp geleceğim dedi korkmadığımı gösterdim ne gelen ne giden oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı