Okulun ilk günü nasıl geçti?

Kakari kikiri bağırış çapırış koşuşturma kız kesme ondan etkilendim falanca kıza aşık oldu klasik okul işte.
Not: Okumuyorum.

Okulum başlamadı ama berbat geçeceği kesin. 0 Almanca bilgim var, 1 sene hazırlık okumak zorundayım. Sadece Almanca öğrenmek zorundayım. Böylece yaşıtlarımdan geri kalmış olacağım. Hayatımdan da ekstra olarak 1 sene gitmiş olacak.

Ben de hazırlık okudum ama benimki İngilizce hazırlıktı. Aslında hem iyi hem de kötü yanlari var ama benim için iyi oldu eğer okumasaydim simdi 11. sınıf olacaktım ve hiçbir şey bilmiyorum derslerle alakali. Emin ol hazırlık okumak eğlenceli benim lisedeki en iyi yılımdı hem de rahat oluyorsun.Okula gittiğinde kendi kafanda birilerini bul ve bırakma sonra benim gibi yalnız kalırsın.

Merhaba. Okulun ilk günü nasıl geçti? Benimki açıkçası sıkıcıydı, hiç özlememişim okulu. Sürekli herkes birbirine hava atma peşinde, çok sevdiğim arkadaşlarım bile değişmiş. Bir de herkesin aklından düşmeyen şu boy meselesi. Çocuğun biri benimle aynı sınıfta yani 8. sınıf ama boyu 1.50 çocukla dalga geçtiler ve çocuk da bundan şikayetçiydi galiba çünkü direkt ağladı. Açıkçası rahatsız oldum. Benim boyumu da soranlar olur belki, 161. neyse yani kısacası o okuldaki gereksiz muhabbetleri hiç özlememişim. Ve bu boy meselesi sadece bunlardan biri örnek verdim. Sizinki nasıl geçti?

Çok sıkıcıydı sınıfım 20 kişiydi herkes yana oturmuştu sınıfın yarısı yani 10 kişi maske takmamıştı öğretmenler bile maske takmamıştı kantin bile kalabalıktı sosyal mesafe yoktu.

9.sınıfım özel bir okulun fen lisesine gidiyorum. 2 hafta önce okula erken başladık. Ve insanlar, sınıftakiler çok farklı. Çok utangaçlar. İlk kez özel okula gidiyorum ve biraz farklı gibi. Sınıfımız 8 kişi çok farklı, değişik geliyor. Farklı sınıflardan arkadaşlarım, tanıdıklarım olmasa çok kötü olurdu.

Merhaba. Okulun ilk günü nasıl geçti? Benimki açıkçası sıkıcıydı, hiç özlememişim okulu. Sürekli herkes birbirine hava atma peşinde, çok sevdiğim arkadaşlarım bile değişmiş. Bir de herkesin aklından düşmeyen şu boy meselesi. Çocuğun biri benimle aynı sınıfta yani 8. sınıf ama boyu 1.50 çocukla dalga geçtiler ve çocuk da bundan şikayetçiydi galiba çünkü direkt ağladı. Açıkçası rahatsız oldum. Benim boyumu da soranlar olur belki, 161. Neyse yani kısacası o okuldaki gereksiz muhabbetleri hiç özlememişim. Ve bu boy meselesi sadece bunlardan biri örnek verdim. Sizinki nasıl geçti?
Cidden böyle bir durum oldu mu hocam? Cidden çok saçma maalesef bu eğitimle böyle oluyor 😢

Yeni konular

Geri
Yukarı