Okuyacağım bölüm hakkında kararsız kaldım

Kavara

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. Tam üniversite okuyacağım zaman korona çıktı ya gitmek istiyordum yxaktan okuyamazdim. Gitmek gezmek, görmek, çevre edinmek eğlenmek istiyrodum her genç gibi. Sonra babam hastalandı mecburen durmam gerekiyordu zaten mezuna kalmıştım. Ertesi yıl yine babamla ilgileniyorum bensiz gerçekten de olmazdı maalesef ki vefat etti. Mezuna dura dura sorumluluğum arttı evin her işini ben yapıyorum ağır yük bende. Çok yıl kaybettim heh koydeydim. Çok sıkıldım bunaldım şu an yaşadığım şehirde üniversite okuyorum makine bölümü iki yıllık ama içimde ukte kaldı. Güzel eglenmek gezmek görmek istiyordum ne yapacağım şaşırdım. Okusan olmuyor okumasan olmuyor şaşırdım gitti arkadaş. Sozelden 90 k ancak yaptım dedik en iyi bölüm soxelde gastronomi onu da tutturamadim yaşım 23 olacak bu saatten sonra maddi manevi olarak okumak ne bileyim çok ağır geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 23 geç değil. Hala bir şansınız var. Annem tam 36 yaşında KPSS'ye girip 90 puan yaptı memur oldu. Gerçekten asla geç değil Babanız için üzüldüm başınız sağolsun. Şuan okuduğunuz üniversitede yurt varsa orada kalın. Evde bulaşıktır şudur budur zamanınızı harcamayın. 1 sene içinde sıfırdan aktif matematik ile başlayıp tıp okuyan arkadaşlarım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı