"Oldgamesdowland" sitesinden indirilen oyun virüs mü?

OmerBerkin1542

Picopat
Daha fazla  
Benim akıllı kardeşim "oldgamesdownload" adlı bir siteden Battlefield 1942 oyununu indirmiş. Bilgisayarda Kaspersky boyuna uyarı veriyordu. Sonra Kaspersky bilgisayarı temizlemek için izin istedi. Ben izin verdim. Kaspersky tam tarama yapıp bilgisayarı yeniden başlattı. Şu an Kaspersky ve trojanremover ile tarama yapıyorum. Hesaplarıma bir şey olur mu? Veya kişisel bilgilerim çalınır mı?

Son düzenleme:
Benim akıllı kardeşim "oldgamesdowland" adlı bir siteden Battlefield 1942 oyununu indirmiş. Bilgisayarda Kaspersky boyuna uyarı veriyordu. Sonra Kaspersky bilgisayarı temizlemek için izin istedi. Ben izin verdim. Kaspersky tam tarama yapıp bilgisayarı yeniden başlattı. Şu an Kaspersky ve trojanremover ile tarama yapıyorum. Hesaplarıma bir şey olur mu? Veya kişisel bilgilerim çalınır mı?

Her beleş oyun veren site gibi bu sitenin de casus yazılım kullandığını düşünüyorum. Taratın herhangi bir şey çıkmazsa kullanabilirsiniz.

Site güvenilir.

Hocam bunun garantisi olmaz bu kadar kesin konuşmayın.

Site güvenilir.

Ancak Kaspersky, art arda bildirimler gönderdi.

Her beleş oyun veren site gibi bu sitenin de casus yazılım kullandığını düşünüyorum. Taratın herhangi bir şey çıkmazsa kullanabilirsiniz.

Hocam bunun garantisi olmaz bu kadar kesin konuşmayın.
Bilgilerim çalınır mı? Şahsen çalınmasını istemiyorum.

1712853464318.png

Not: Kardeşimin "Battlefield 1942" adlı oyunu indirdiği sitenin adı "oldgamesdowland" değil "oldgamesdownload" yanlış yazdığım için özür dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı