Oldschool Türkçe rap

Cn4r

Decapat
Daha fazla  
Liseye yeni geçmiş biri olarak son 1 yılda falan oldschool Türkçe rap dinlemeye başladım. Daha ilkokuldayken bile yerli plaka med cezir dinleyen biriydim. Ama döneminde dinleyemediğim için parçalardaki disslerin kime olduğu arasında husumet olan rapçiler ve sebeplerini çok bilmiyorum. Sadece en bilinenlerden bir iki bildiğim var. Anılla groginin joekr ve Hidra'yla arası bozuk gibi ya da patron. Contra sago ceza gibi üstünkörü de olsa aydınlatabilecek biri var mı (playlistimin linki)?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel olduğunu düşünüyorum isterseniz bakabilirsiniz

Bu arada playlist 100 şarkıdan oluşmuyor bu pop up da 100'ünü gösteriyor sadece yoksa 250 kadar şarkı olması lazım.

Son düzenleme:
Eskiden çok fazla dissleşme vardı, anlatmaya girsem içinden çıkılacak gibi değil :d. Sagoya diss atmayan kalmadı neredeyse. Gündem olmak ve abilerine yaranmak için disslemeyen kalmamış. 37 MC'nin toplu albümle diss atmışlığı (tüm şarkılar diss değil ama çoğu öyle) bile var. Sagonun da bunlara çok güzel punchları var. Çok fazla dissleşme var böyle. Güzel YT kanalları var bu konularda, bakabilirsin.
Oldschool şarkı arıyorsan göz atabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eskiden çok fazla dissleşme vardı, anlatmaya girsem içinden çıkılacak gibi değil :d. Sagoya diss atmayan kalmadı neredeyse. Gündem olmak ve abilerine yaranmak için disslemeyen kalmamış. 37 MC'nin toplu albümle diss atmışlığı (tüm şarkılar diss değil ama çoğu öyle) bile var. Sagonun da bunlara çok güzel punchları var. Çok fazla dissleşme var böyle. Güzel YT kanalları var bu konularda, bakabilirsin.
Oldschool şarkı arıyorsan göz atabilirsin.

Teşekkürler playlist harbi uğraşılmış bir playlist belli zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı