Olmayan bir şeyi kazanamamak mı? Var olan bir şeyi kaybetmek mi?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 499

Hangisi daha kötü?

• Oy verenlerin toplamı
    13
A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba, ben iyi olan bir şeyi kazanamadığım için üzgünüm. Ancak ben o şeyi önceden sahip olan ve sonradan kaybetmenin de olduğunu öğrendim. Sizce hangisi daha kötü? Olmayan bir şeyi kazanamamak mı, yoksa olan bir şeyi kaybetmek mi? Lütfen anketi oylayıp nedenini yazın. İyi olan bir şeyi kazanamamaktan veya kaybetmekten bahsetmekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmayan bir şeyi kazanamamak hayatımı etkilemez çünkü her zaman tekrar şansımı deneyebilirim ancak var olan bir şeyi kaybettiğimde geri almam gerekebilir.

Ben var olan bir şeyi kaybetmek derdim. Çünkü düşünsene senin için önemli bir şeyi, onca vakit geçirdiğin ve sahiplendiğin senin için ayrı bir yeri olan bir şeyi kaybettiğinde üzülürsün, yıkılırsın. Oysa ki kazanamamak öyle bir şey mi? Hedef koyarsın dersin ben buna sahip olacağım kafaya taktım, ve gün gelir ona sahip olursun. Kumar gibi düşün bunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı