Oluşturulan Torrent linki dosyalar silinirse çalışır mı?

Sepphuku

Decapat
Daha fazla  
Ben yüksek GB sahip programları ve zor bulunan uygulamaları Torrent linki yapıp PC'ye format attığımda oradan indirmeyi düşünüyorum, şu an yarattığım Torrent çalışıyor fakat ben format atıp o dosyalar silinince yine de çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent'i sürekli paylaşan biri olmazsa o link ölür. Yani siz dosyaları silerseniz çalışmaz.

İlk önce Drive yazmıştım ama onun yüksek GB versiyonunun paralı olduğunu unuttum. Sizin için en mantıklısı Flash belleğe yedeklemek olur bence.

Torrent'i sürekli paylaşan biri olmazsa o link ölür. Yani siz dosyaları silerseniz çalışmaz.

İlk önce Drive yazmıştım ama onun yüksek GB versiyonunun paralı olduğunu unuttum. Sizin için en mantıklısı flash belleğe yedeklemek olur bence.

Çok sağ olun.

PC'ye format attım ve yine de Torrent'ten indirme yapabiliyorum arkadaşlar.

İlk önce Drive yazmıştım ama onun yüksek GB versiyonunun paralı olduğunu unuttum. Sizin için en mantıklısı flash belleğe yedeklemek olur bence.

Senin için olmamış olabilir ya da denememiş olabilirsin. Ben denedim çalışıyor link aktif.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı