Torrent Film Sitesi

mustafarslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben torrentten film inidrmek istiyorum ama hangi siteleri kullanabilirim? Türkçe dublaj filmler olacak, Tütrkçe altyazılı olacak ve Türkçe arayüz olacak. Hangisini kullanabilirim?

Adamlar o kadar emek veriyor bir film yapmak için! Lütfen Orjinal izle ve izlet!
Herkesin maddi durumu iyi olmayabiliyor veya yeterince iyi olsa bile herkesin önceliği farklı bir de araya borçlar girince herkes orijinal izleyemeyebiliyor. Bu bence gayet anlaşılabilir bir durum. Ülkemizde bu tür ürünlerde olması gerekenden pahalı olduğuna kurtarıcı olarak Torrente koşuyoruz. Bende isterim iyi bir bilgisayar sistemim olsun, oyunlarımı steamdan alarak oynayım, netflix üyeliğim olsun vb ama ailemin bütçesi buna el vermiyor ve benimde bu duruma yapabileceğim bir şey olmayınca Torrent şart oluyor. Film indirme konusunda ise filmleri torrentten indirmenizi tavsiye etmem. Onun yerine JDownloader kullanıp film izleme sitelerinden filmleri indirmenizi veya WinRAR şeklinde film indirme hizmeti sunan siteleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Herkesin maddi durumu iyi olmayabiliyor veya yeterince iyi olsa bile herkesin önceliği farklı bir de araya borçlar girince herkes orijinal izleyemeyebiliyor. Bu bence gayet anlaşılabilir bir durum. Ülkemizde bu tür ürünlerde olması gerekenden pahalı olduğuna kurtarıcı olarak Torrente koşuyoruz. Bende isterim iyi bir bilgisayar sistemim olsun, oyunlarımı steamdan alarak oynayım, netflix üyeliğim olsun vb ama ailemin bütçesi buna el vermiyor ve benimde bu duruma yapabileceğim bir şey olmayınca Torrent şart oluyor. Film indirme konusunda ise filmleri torrentten indirmenizi tavsiye etmem. Onun yerine JDownloader kullanıp film izleme sitelerinden filmleri indirmenizi veya WinRAR şeklinde film indirme hizmeti sunan siteleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Hocam Allah Aşkına bir DVD Film en fazla ne kadar? Hani arkadaş bir öneride bulunmuş ama Sosyal olarak korsana karşıyız ve bunu sende biliyorsun. Onun için böyle bir şey demek istedim.

Hocam Allah Aşkına bir DVD Film en fazla ne kadar? Hani arkadaş bir öneride bulunmuş ama Sosyal olarak korsana karşıyız ve bunu sende biliyorsun. Onun için böyle bir şey demek istedim.
Ne kadar ucuz olursa olsun dediğim gibi her ailenin bütçesi ve öncelikleri farklı bir de araya borçlar filan giriyor. Bütçe durumu kişiden kişiye değişiyor o yüzden eğer satın alabilecek derecede kenarda parası varsa tabiki satın alsın. Bende korsanı sevmiyorum ama hayat şartları korsan kullanmaya yönlendiriyor. Buna dur demek içinde sadece korsana karşı olmak yetmiyor malesef. Aile ekonomisi bu konuda çok önemli rol oynarken ülke ekonomisi vb de bu konuda rolü büyük. Korsan ürün her zaman kötüdür fakat korsan ürün kullanmaya mecbur bıraktıran iş sektörü, ülke, ürün firması vb ondan dahada kötüdür.

Ne kadar ucuz olursa olsun dediğim gibi her ailenin bütçesi ve öncelikleri farklı bir de araya borçlar filan giriyor. Bütçe durumu kişiden kişiye değişiyor o yüzden eğer satın alabilecek derecede kenarda parası varsa tabiki satın alsın. Bende korsanı sevmiyorum ama hayat şartları korsan kullanmaya yönlendiriyor. Buna dur demek içinde sadece korsana karşı olmak yetmiyor malesef. Aile ekonomisi bu konuda çok önemli rol oynarken ülke ekonomisi vb de bu konuda rolü büyük. Korsan ürün her zaman kötüdür fakat korsan ürün kullanmaya mecbur bıraktıran iş sektörü, ülke, ürün firması vb ondan dahada kötüdür.
Hayır yani 10TL birşeyi alamayacak bir ailenin bilgisayarı ve interneti olmaz zaten, varki torrent kullanılabiliyor. Hani internet kafeye filan gidilse anlarım ama bilgisayar var internet var.

Asgari ücret gayet rahat 10TL film almaya yeter.

Herkese saygım sonsuz ama bir düşünün ayda 100 film mi izliyorsunuz ki hepsine 10TL civarı veremeyesiniz.

Hayır yani 10TL birşeyi alamayacak bir ailenin bilgisayarı ve interneti olmaz zaten, varki torrent kullanılabiliyor. Hani internet kafeye filan gidilse anlarım ama bilgisayar var internet var.
En basit örnek olarak kendimi gösterebilirim. İnternetim var. Bilgisayarımda kısmen var diyebilirim yani var fakat ekran kartı bozuldu geçen günlerde haliylen kullanamıyorum. Benim eve her hangi bir gelirim olmuyor daha çok okul sebebiyle harcamalarım oluyor. Annemde ev hanımı her hangi bir işte çalışmıyor. Babamda 2200 veya 2800 TL maaş alıyor normalde fakat özel sektör olduğu için iş gereği bu maaş belli zamanlarda düşebiliyor. Evde kumar oynayan içki içen biriside yok çok şükür. Bir babam sigara kullanıyor o kadar. Buna rahmen evde para durumu hiç iyi değil. Ay sonunu hep borçlarla getiriyoruz. Kredi kartıda bloke olmuş. Babama yarı yıl tatilinde en ucuzlardan yani 140 TL civarında bir fiyata ekran kartı alırmıyız diye sordum adam maaşdan para kalacak mı bakalım diye cevap verdi. Bir baba olarak bunu söylemek, ev ekonomisini zor idare etmek, oğluna istediği şeyi alamamak çok zor bir şeydir. Az bir kendimi onun yerine koyarak anlayabiliriyorum ne kadar zor olduğunu. Babam ay sonunu borçla getirdiği halde okul harçlığımı ve ev ihtiyaçlarının bir kısmını arkadaşlarından ordan burdan aldığı borçlarla verdiği halde benim gidip bir filme veya oyuna para vermem hem de sırf kısa süreli kendimi mutlu hissetmek için olması sence doğru bir şey mi? He okul harçlığımdan kenara para atıp biriktirip alırsam bir sorun olmaz. Fakat arkadaş ortamında bulunduğum için zaten oraya buraya para gidiyor. Lafıda daha fazla uzatmak istemiyorum zaten yeterince uzadıda uzadı. Yani demek istediğim her ailenin durumu ve önceliği aynı değil. Bu gibi konularda lütfen cevap yazmadan önce anlayışlı olun en azından her ailenin bir olmadığını bilerek cevap yazın.

Ha sabit maaş değilse sıkıntılı kardeş, bak o doğru. Borçlarınızı en kısa sürede ödemeniz dileğiyle. İyi günler.

Ha sabit maaş değilse sıkıntılı kardeş, bak o doğru. Borçlarınızı en kısa sürede ödemeniz dileğiyle. İyi günler.
Teşekkürler. Diğer mesajını düzenlediğini yeni gördüm. Aslında düşününce mantıklı bir cevap yazmışsın ama hayat şartları sürekli değişiyor işte. Filme veya oyuna para verecek durumumuz var çok şükür ama ben vermek istemem dediğim gibi öncelik önemli. Anca kenarda biriktirerek verirsem veririm oda bazen zorlaşıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı