Omegla TV sahte site mi?

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Arkadaşlar, ben YouTube'da videolar gördüm. Omegle'ye giriyorlar, komik oluyor. Ben de girmek istedim fakat bunun sahte site olduğunu düşünüyorum.

Virüs var mıdır? Varsa haziran ayından sonra format atabilirim.

Arkadaşlar, ben YouTube'da videolar gördüm. Omegle'ye giriyorlar, komik oluyor. Ben de girmek istedim fakat bunun sahte site olduğunu düşünüyorum.

Virüs var mıdır? Varsa haziran ayından sonra format atabilirim.
Bu orijinal sitesi değil. 'ome.tv' olması lazım. Onun harici eğer kafa birileri gelirse gerçekten eğlenceli bir yer ama yanlış insanlarla dolu geneli.

Burası sahte site gerçeği ometv diye geçiyor.

Peki girdim fakat bir yere tıklamadım virüs girebilir mi?

Bu orijinal sitesi değil. 'ome. TV' olması lazım. Onun harici eğer kafa birileri gelirse gerçekten eğlenceli bir yer ama yanlış insanlarla dolu geneli.

Çok korkuyorum virüs bulaşmış mıdır? Site verilerini temizledim.

Peki girdim fakat bir yere tıklamadım virüs girebilir mi?
Hemen bilgisayarını imha etmen lazım (!) Girmez. Sorun olmaz. Girmediğinden emin olmak için bir virüs programıyla bilgisayarı taratmalısın.

Kaspersky Total secrutiy ile tarama yaptım yine de otomatik Malwarebytes her gün tarama yapıyor.
Sorun olmaz. İyi tarama programları ile taratıyorsan ve virüs çıkmıyorsa büyük ihtimalle virüs girmemişdir. Rahatlıkla kullanabilirsin. İyi günler. 😍

Hemen bilgisayarını imha etmen lazım (!) girmez. Sorun olmaz. Girmediğinden emin olmak için bir virüs programıyla bilgisayarı taratmalısın.

Sorun çözüldü.
VirusTotal hele şükür bir şey çıkmadı galiba öylesine kansınlar diye yapmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı