Omegle "cihazlarınız erişime engellendi" hatası

Hocam hiç sormayın. Geçen belki yabancı denk gelirde İngilizce pratik yaparım diye girdim. Cambly fiyatları bildiğiniz üzere cep yakıyor. Keşke girmeseydim.
Omeglenin bu tip insanlara IP ban atması lazım.
Ücretsiz alternatifler var ama genellikle küçük yaşta arkadaşlarımızın olduğu bu forumlarda paylaşmıyorum. Özel mesaj atabilsem söylerdim. :)

Niye hocam dertleri ne omegleyle.
Düzgün kontrol edilmediği için engelliyorlar. Aslında biz dışında başka ülkelerde de yasak.

Ücretsiz alternatifler var ama genellikle küçük yaşta arkadaşlarımızın olduğu bu forumlarda paylaşmıyorum. Özel mesaj atabilsem söylerdim. :)

Düzgün kontrol edilmediği için engelliyorlar. Aslında biz dışında başka ülkelerde de yasak.

Hocam ben de hiçbir sitede olmuyor. Tüm alternatif siteleri denedim, hepsinde aynı sorunu veriyor. Erişim engellendi falan, sistemde mi sorun var anlamadım.

bundan 6 ay öncesine kadar psiphon programı açıp omegle bağlandıktan sonra programı kapatarak siteye giriş izni veriyordu . ne olduysa çalışmıyor . sanırım orjinal omegle giriş yapabilen vatandaş bulunmuyor.
konu takibimde ücretli vpn vb giriş yapabilecekse değerlendirilir. öneri ve fikir alışverişi için konu takipte

üyelik gerektirmeyen siteler varsa bilgi rica ederim tşkler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı