Omen 15 mi MSI Alpha 17 mi?

Benim o ızgaraya zarar verebilmem için bıçak ya da demir bir parçayla kasıtlı şekilde darbe vurmam gerekir kanıt istesinler bolca miktarda var 30 kere telefon görüşmesi yaptım. Şimdi eski driver'a döndüm adrenalin uygulaması piyasada yok gerçekten çok komik ya.
Ellerinde kalan kusurlu ürünleri tüketiciye sunmaları bile yeterli. Ben bu ürünün iade ürünü olduğunu düşündüm sizin cihazlarda monitör kısmının sol altında 144Hz FreeSync etiketi var mıydı?
Bende de yoktu.Ve ben de incehesaptan almıştım.Üçümüzün de bu sorunu yaşaması incehesaba olan güvenimi kırmadı değil.Arkadaşlar ben detaylıca sorunlarımın yazdığı bir fotokobi hazırladım, denediğim her şeyi yazdım ve iade alabildim.Daha önce yeni almama rağmen bozulan harici harddiskim için de öyle yapıp iade almıştım.Siz de böyle yapın bence.

Evet hocam oradan almıştım bende donanımsal olarak "i" tuşu ve "space" tuşu sıkıntılıydı en son driverler beni çıldırttığında bu sorunu kullanarak iade etmek istedim ama servis tuşları değişip yollamıştı onun yerine :(

Net bir şekilde ürünleri elden çıkarmaya tüketiciyi bu işe yaramaz ürünlere mahkum ediyorlar. 7. nesil Ryzen mobil işlemciler çıkacakmış. Numaralandırmalar komik... Videosu geldi bugün Technopat YouTube kanalında. AMD ne yaparsa yapsın isterse ağzıyla kuş tutsun. Benim için asla bir tercih olmayacak.
Bende de yoktu. Ve ben de İncehesap'tan almıştım. Üçümüzün de bu sorunu yaşaması incehesaba olan güvenimi kırmadı değil. Arkadaşlar ben detaylıca sorunlarımın yazdığı bir fotokobi hazırladım, denediğim her şeyi yazdım ve iade alabildim. Daha önce yeni almama rağmen bozulan harici harddiskim için de öyle yapıp iade almıştım. Siz de böyle yapın bence.

Sonuna kadar uğraşacağım yapacak bir şey yok. Avantajım masaüstü bilgisayarımın olması bunu portatif olsun sağa sola götürebileyim diye almıştım keşke upgrade yapsaydım ona daha kârlı olurdu. Bir yandan mining yüzünden ekran kartı sorunu ne olacak bu gamerların hali. 😞
Evet hocam oradan almıştım bende donanımsal olarak "i" tuşu ve "space" tuşu sıkıntılıydı en son driverler beni çıldırttığında bu sorunu kullanarak iade etmek istedim ama servis tuşları değişip yollamıştı onun yerine :(

Hocam MSI kendi sitesinden bu cihaz için önümüzdeki dönemlerde ekran kartı için minimize edilmiş aynı şekilde yeni bir sürümü yayımlar mı? Böyle bir ihtimal söz konusu mu merak ediyorum. En kötü senaryo iade edemezsem ne yapacağım onu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Net bir şekilde ürünleri elden çıkarmaya tüketiciyi bu işe yaramaz ürünlere mahkum ediyorlar. 7. nesil Ryzen mobil işlemciler çıkacakmış. Numaralandırmalar komik... Videosu geldi bugün Technopat YouTube kanalında. AMD ne yaparsa yapsın isterse ağzıyla kuş tutsun. Benim için asla bir tercih olmayacak.

Sonuna kadar uğraşacağım yapacak bir şey yok. Avantajım masaüstü bilgisayarımın olması bunu portatif olsun sağa sola götürebileyim diye almıştım keşke upgrade yapsaydım ona daha kârlı olurdu. Bir yandan mining yüzünden ekran kartı sorunu ne olacak bu gamerların hali. 😞

Hocam MSI kendi sitesinden bu cihaz için önümüzdeki dönemlerde ekran kartı için minimize edilmiş aynı şekilde yeni bir sürümü yayımlar mı? Böyle bir ihtimal söz konusu mu merak ediyorum. En kötü senaryo iade edemezsem ne yapacağım onu düşünüyorum.
Amacınız portatiflikse macbooklar daha iyi çözüm sunuyor.Şarjdan çıkarınca performans kaybetmediğinden çoğu windows bilgisayarı şarjda değilken karşılaştırdığımızda geride bırakıyorlar.İnşallah iade alabilirsiniz.

Amacınız portatiflikse MacBook'lar daha iyi çözüm sunuyor. Şarjdan çıkarınca performans kaybetmediğinden çoğu Windows bilgisayarı şarjda değilken karşılaştırdığımızda geride bırakıyorlar. İnşallah iade alabilirsiniz.

Aklım olsaydı onu alırdım 10.000 liraydı tam. M1 işlemcili hem de. Amacım ekstra canım sıkılınca FIFA falan yükleyip oynamak HDMI ile TV'ye bağlayıp konsol niyetine kullanmaktı aynı zamanda...

Hocam bildirim gelmemiş şimdi gördüm. Minimize edilmiş diye bir şey olduğunu sanmıyorum hocam en başta öyle bir şey olsaydı ne bende ne de diğer arkadaşlarda uyumlu olmazdı ama yine de cevap isterseniz MSI Global sitesinde olan BİOS sürücüsü E16UKAMS.101 iken w10'un kurduğu E16UKAMS.102 yani daha güncel olanı kurmuş. Bios'u güncellemedilerse onu hiç güncellemezler diye düşünüyorum.

Hocam bildirim gelmemiş şimdi gördüm. Minimize edilmiş diye bir şey olduğunu sanmıyorum hocam en başta öyle bir şey olsaydı ne bende ne de diğer arkadaşlarda uyumlu olmazdı ama yine de cevap isterseniz MSI Global sitesinde olan BİOS sürücüsü E16UKAMS.101 iken w10'un kurduğu E16UKAMS.102 yani daha güncel olanı kurmuş. Bios'u güncellemedilerse onu hiç güncellemezler diye düşünüyorum.
Evet yaa yazılım desteği berbat, bir bios çıkarmışlar o kadar.Belki sorunları çözebilecekken ilgilenmemişler.

Hocam bildirim gelmemiş şimdi gördüm. Minimize edilmiş diye bir şey olduğunu sanmıyorum hocam en başta öyle bir şey olsaydı ne bende ne de diğer arkadaşlarda uyumlu olmazdı ama yine de cevap isterseniz MSI global sitesinde olan BIOS sürücüsü E16ukams. 101 iken Windows 10'un kurduğu E16ukams. 102 yani daha güncel olanı kurmuş. BIOS'u güncellemedilerse onu hiç güncellemezler diye düşünüyorum.

Hocam bende 101 kurulu şu an 102 versiyonu nereden bulabilirim? Bir de onunla denemek istiyorum 20.11.2'yi. Yazdım fakat bulamadım internette. Şimdi güncelliyorum üreticiye ait markayı buldum programları mevcut acaba hangisiyle güncel sürümü bulacağım bilmiyorum.
8 GB versiyonu değil mi?

Evet hocam 8 GB mesajlarınızı geç gördüm kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• bios.png
    bios.png
    143,1 KB · Görüntüleme: 9
  • Adsız.png
    Adsız.png
    270 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı