Omen 17 vs GP66

:D

GP66 gayet iyidir. Soğutma olsun, performansı olsun. Bataryası biraz zayıf maalesef. Omen'ın batarya daha iyi. Aşağı yukarı aynı cihazlar. Gayet iyidir bu cihazı 19000'e alacaktım stok bitmişti.
Benim acil ihtiyacım olduğu için almak durumunda kaldım, umarım memnun kalırım 👍 17.3 kullanmakta zorluk çekerim diye almamıştım 15.6 ideal benim için diye düşünüyorum.
@T129Atak Tek takıldığım şey malzeme kalitesi benim aslında, solid cihaz olsun istiyordum.

Benim acil ihtiyacım olduğu için almak durumunda kaldım, umarım memnun kalırım 👍 17.3 kullanmakta zorluk çekerim diye almamıştım 15.6 ideal benim için diye düşünüyorum.
@T129Atak Tek takıldığım şey malzeme kalitesi benim aslında, solid cihaz olsun istiyordum.
Malzeme kalitesi de gayet iyidir. Mağazada incelemiştim bu cihazları.
Bana kalırsa 100 üzerinden değerlendirirsem.
GE kasa-100
GP kasa-95
Aorus -90
Legion 5 -80.
Legion 5'e göre bayağı tatmin edecektir. Legion 5 fena değil ama GP daha kaliteli.
GP doğrudan Legion 5 Pro hatta yer yer bir tık üssü. Undervolt kilidi de açık, güzelce kayıpsız sıcaklık da düşürürsünüz.
Hayırlı olsun.

Malzeme kalitesi de gayet iyidir. Mağazada incelemiştim bu cihazları.
Bana kalırsa 100 üzerinden değerlendirirsem.
GE kasa-100
GP kasa-95
Aorus -90
Legion 5 -80.
Legion 5'e göre bayağı tatmin edecektir. Legion 5 fena değil ama GP daha kaliteli.
GP doğrudan Legion 5 Pro hatta yer yer bir tık üssü. Undervolt kilidi de açık, güzelce kayıpsız sıcaklık da düşürürsünüz.
Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim hocam, Legion 5’ten geçiş yapmıştım ben de :D
Gelince vaktim olursa incelemesini yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı