HP Omen 17 vs ASUS GP66

TwoTwo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iki ürün arasında kaldım. Biri MSI GP66, diğeri HP Omen 17. Her iki üründe de MUX ve 140W güç olduğunu biliyorum. Bu doğru mu? İkisi arasında hangisi daha iyi soğutma ve güce sahip? Bir de HP 17" diğeri 15" ekrana sahip fakat Hz bakımından MSI 240Hz, HP 144. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, iki ürün arasında kaldım. Biri MSI GP66, diğeri HP Omen 17. Her iki üründe de MUX ve 140W güç olduğunu biliyorum. Bu doğru mu? İkisi arasında hangisi daha iyi soğutma ve güce sahip? Bir de HP 17" diğeri 15" ekrana sahip fakat Hz bakımından MSI 240Hz, HP 144. Şimdiden teşekkür ederim.
İkisi de aynı seviyede. Ama ben açıkçası Omen'i daha çok seviyorum. Hz sizin için önemli ise MSI alabilirsin. İkisi de üzmez. Omen daha iyi soğutmaya sahip diye biliyorum. MSI'ın soğutması da üzmez ama. Çok fark olacağını düşünmüyorum.
O piti piti karamela sepeti yapıp çıkanı alabilirsin. Çok bir fark yok. MSI alabirsin. İyidir. Ama bence Omen daha şık. Ayrıca Omen çok zarif ve güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı