Omuzlarımı nasıl evde genişletirim?

Obliviat.e

Femtopat
Daha fazla  
13 yaşındayım, 179 boyum 72 kilom var. Kollarım 5 6 şınav çekebilecek güçte, fakat bir sorun var ki omuzlarım çok düşük. Bunlari evde bir şey kullanmadan nasıl genişletip güzelleştirebilirim? Bu arada kilo hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

13 yaşındayım, 179 boyum 72 kilom var. Kollarım 5 6 şınav çekebilecek güçte, fakat bir sorun var ki omuzlarım çok düşük. Bunlari evde bir şey kullanmadan nasıl genişletip güzelleştirebilirim? Bu arada kilo hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

Yapamazsın, evde vücut ağırlığı ile omuz genişletemezsin.

Kilon boyla orantılı. Yaşla bilmem ama ben 13 yaşında iken 43-45 kilo falandım. Omuzlarını güzelleştirmek istiyorsan şınav fazla yetmez.

13 yaşındasın ve 1.79 boyun var. Maşallah. Barfiks çekmeye çalış ve her gün düzenli şekilde arttırarak şınav çek.

5 ila 6 şınav çeken adam dambıl hariç o hareketleri yapamaz hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zaman ilk kollari güçlendirelim değil mi? Şınav yeterli midir?

Yapamazsın, evde vücut ağırlığı ile omuz genişletemezsin.
Komikmiş.

Calisthenics veya Street Workout'a yönel. Evde pike pushup ile başlayıp amut antrenmanlarıyla çok iyi geliştirirsin. Bu gelişme sadece hacimde olmaz, omuz kasların da oldukça güçlenir. Ne de olsa vücut ağırlığını kontrol ediyorsun.

Komikmiş.

Calisthenics veya Street Workout'a yönel. Evde pike pushup ile başlayıp amut antrenmanlarıyla çok iyi geliştirirsin. Bu gelişme sadece hacimde olmaz, omuz kasların da oldukça güçlenir. Ne de olsa vücut ağırlığını kontrol ediyorsun.
Nizamı 5 6 şınav çekemeyen adam Street Workout'u kesinlikle yapar zaten.

Zikri olmayanın fikri olanın bir dünyadayız, Allah sabır versin hepimize.

Nizamı 5 6 şınav çekemeyen adam Street Workout'u kesinlikle yapar zaten.

Zikri olmayanın fikri olanın bir dünyadayız, Allah sabır versin hepimize.
Pardon anlayamadım? Spora en üst seviyeden mi başlıyor insanlar? Kendi fikrin dahi yok. Her şeyin başı azimdir, eğer arkadaş istiyorsa bunu kısa bir sürede gerçekleştirir. Hayali 1 tekrar nizami barfiks çekmek olan arkadaşım şuan 80 kiloda +35KG 5x5 barfiks antrenmanı yapıyor ve henüz 8 ay oldu. Şu spor konusunda her şeyi ciddiye bağlarım benimle bu şekilde konuşamazsın. Bilgin ve tecrüben kadar konuş.

Ayriyeten Savaş hoca örnek aldığım insanlar arasında yer alır fakat bu konuda boş yapıyor. Aynı Deadlift konusu gibi. Onun dediğini de anlıyorum aslında fakat senin gibiler anlamıyor işte anca video linki yapıştırırsın.

@Obliviat.e Dostum eğer istersen seni spor grubuna alabilirim. Eğer gerçekten istiyorsan motive sağlamış olursun. Hem de bazı şeyler hakkında bilgi edinirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı