One piece başlamak istiyorum

Çok sağ ol 1haftalık bir kasım tatili olacak başlayacağım sanırım o zaman.

Mangayı nereden okuyacagimi biliyorum renkli olanı (deniz).
Fark bayağı var bende dikkat ederim aslında çokmuş çok teşekkürler.
Discord'dan mesaj atabilirsin. Nasıl yapacağımı da anlatabilirsin. Müsaitsen yalnız telefon kullanıyorum. Şu sıralar PC'ye çok uğrayamıyorum.

Discord'unu yaz dönerim ben sana oradan, sonra editleme imkanı gitmeden kaldırırsın istersen. Esas kıyas linkini de oradan atarım ben sana. Burada gördün mü bilmiyorum 1 saat sonra ileti yoktu çünkü. Ondan öyle ağır yazdım o iletiyi. O siteyi ben pek sevmiyorum. Türkçe olarak çok nadir manga okumam bir yana tamamen Türkçe okusam bile o siteyi kullanmam. Okuma yönünü her seferinde ayarlatması gıcıklığı yeterli sebep benim için.

Son düzenleme:
Discord'unu yaz dönerim ben sana oradan, sonra editleme imkanı gitmeden kaldırırsın istersen. Esas kıyas linkini de oradan atarım ben sana. Burada gördün mü bilmiyorum 1 saat sonra ileti yoktu çünkü. Ondan öyle ağır yazdım o iletiyi. O siteyi ben pek sevmiyorum. Türkçe olarak çok nadir manga okumam bir yana tamamen Türkçe okusam bile o siteyi kullanmam. Okuma yönünü her seferinde ayarlatması gıcıklığı yeterli sebep benim için.
Discordumu veriyorum ordan konuşalım.

Başka animanga hakkında da konuşabiliriz bilgiliye benziyorsun bence.
Suan isim var bitsin dönerim.

Son düzenleme:
Discordumu veriyorum ordan konuşalım.
Adoxsem卍#0309

Başka animanga hakkında da konuşabiliriz bilgiliye benziyorsun bence.
Suan isim var bitsin dönerim.
Tamam gönderdim burayı istersen değişebilirsin. İsim burdakiyle aynı. Burdaki çoğu kişiden daha bilgili olduğumu söyleyebilirim :)

Arkadaşlar selam ben One piece serisine başlamak istiyorum şu anda Naruto: Shippuden izliyorum. Bitince büyük ihtimal, One piece başlayacağım gibi duruyor.
Ama kafamda bazı şeyler var şu anda güncel One piece okuyup izliyorsunuz cevaplarınızı merak ediyorum.

One piece bildiğim kadarı ile başları sıkıcı bu doğru mu şu anda olan aksiyonlar baslardaki gibi mi yoksa başları cidden vasat mı?

Bu düşünce ile One piece satın aldım elimde 4 cildi var bunları pek elimde tutmayacagim gibi çünkü yaklaşık 60 lira oldu tanesi ve bizim ülkemizde çok yavaş çıkıyor manga şu an sanırsam 103. ciltte biz henüz 49. ciltteyiz. Satın almaya degermi ama çoğu kişi chapter çıktığı gibi okuyor.

Manganın ilk 200-230 bölümünü işte ne zaman anime açıldığı zamana kadar okuyup animeden devam etmek gibi fikrim var ama kararsızım openingler ve sesler güzelse kestirip alamayacağım.

Güncele gelmek gibi bir çabam yok seriyi severek izleyeceğim güncele gelme çabasıyla günde 35-40 bölüm izlemem Günde 5-10 haftasonu akşamları izlediğim kadar izlerim. Seriyi güncele gelmek için harcamak istemiyorum.
Marineford arkına kadar manga oku marineford arkı ve sonrasını anime olarak izle

Geri
Yukarı