One UI 6.1 geçmeye değer mi?

Hocam M14 ile kullandinmi yoksa arastirmana gore mi soyluyorsun?
Hayır. Araştırmama göre söylüyorum hocam, olumsuz yorum duymadım yani. S23 almayı düşünüyorum, ve detaylı bir videoda anormal bir durum yok.

Zaten M14 ile deneyimlesem bile bir şeye yaramıyor, çünkü onun işletim sistemi One UI Core.

Ben M14 ile A54 kullanıyorum.

Hayır. Araştırmama göre söylüyorum hocam, olumsuz yorum duymadım yani. S23 almayı düşünüyorum, ve detaylı bir videoda anormal bir durum yok.

Zaten M14 ile deneyimlesem bile bir şeye yaramıyor, çünkü onun işletim sistemi One UI Core.

Ben M14 ile A54 kullanıyorum.

Hocam sanırsam ufaktan da A34 ile A54ü arka plana atıyorlar AI tarzı şeyleri getirmeyerek donanım olarak yeni serilerde özel bir şey yok çünkü A35 A55 gibi.

Geçilir, geçme diyenler lütfen sebebini belirtsin. Ai özellikleri bu güncellemede yer almakta.
1 aydır iş yerinde şarj sıkıntısı çekiyorum ben daha kendin kullanmamışsın internette ne gördüysen ona atlıyorsun.

Screenshot_20240522_182704_Device care.png

1 aydır iş yerinde şarj sıkıntısı çekiyorum ben daha kendin kullanmamışsın internette ne gördüysen ona atlıyorsun.

Eki Görüntüle 2201925
Düzgün konuş, ben sana sebebini söyle dedim ukala. Direkt artislik taslaya taslaya geliyor, ayıp yaptğın.

Sebebini düzgün şekilde belirt, beni eleştiremezsin.

Cihazın nedir acaba?

One UI 6.0 kullanıyorum şu an ilk aldığımda 5'li bir şeydi sürüm guncelleyince yavaşladı. Pişman oldum daha da yavaşlar diye korkuyorum. A34 cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı