OneDrive sürekli "depolama alanı doldu" uyarısı gönderiyor

Jim Root

Femtopat
Arkadaşlar merhaba, kısa keseceğim, 7 ay önce Windows 7'den Windows 11'e geçtim ve OneDrive diye bir şey çıktı karşıma, eskiden yoktu, bu ne işe yarar ve neden sürekli hata veriyor anlamıyorum. Depolama alanımın dolduğunu söylüyor ancak SSD'de 300 GB boş yer var, bundan nasıl kurtulacağım? Zaten benim tüm belgelerim bilgisayarda, neden bu karşıma çıkıyor ve bunun mantığı nedir? Bana yardım ederseniz minnettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, kısa keseceğim, 7 ay önce Windows 7'den Windows 11'e geçtim ve OneDrive diye bir şey çıktı karşıma, eskiden yoktu, bu ne işe yarar ve neden sürekli hata veriyor anlamıyorum. Depolama alanımın dolduğunu söylüyor ancak SSD'de 300 GB boş yer var, bundan nasıl kurtulacağım? Zaten benim tüm belgelerim bilgisayarda, neden bu karşıma çıkıyor ve bunun mantığı nedir? Bana yardım ederseniz minnettar olurum.
Microsoft'un SDD içindeki verileri alıp Cloud sunuculara yükleyip yedeklemesine yarayan uygulama. Tabii ki de bir zaman sonra daha fazla depolama alanı satın almanızı istiyor. Çözüm: Uygulamalardan OneDrive'ı bulup silmek.

Hocam OneDrive dediğimiz bulut depolama ve yedekleme sistemi. İndirdiğiniz bazı şeyler bulut olarak iner. Bunun 5 GB sınırı vardır eğer bir paket almadıysan. Eğer dolduysa size bilgilendirmek için mesaj gönderir. Bir kaç şey silin OneDrive üzerinden.

Geri
Yukarı