OneDrive vs Google Drive

466728

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,

Hem telefonumda kullanmak adına hem de bilgisayarımda kullanmak adına bir bulut hizmeti bakıyorum. OneDrive veya Google Drive arasından hangisi daha kullanışlı olur? Veya başka önerdiğiniz bulut hizmeti var mıdır?

Windows ve Android'de (Samsung) kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Google Drive kullanıyorum ancak Google Drive uygulaması bazen mobilde sapıtıyor upload yapmıyor. OneDrive denemedim ancak mobil uygulaması iyiyse ona geçebilirim.

Ücretsiz alan için MEGA, Yandex Disk ve Google Drive daha iyi.
Ücretli olarak ise denk getirebilirseniz ucuz bir Microsoft Office Pro lisansı ile 5TB OneDrive hakkı elde edebilirsiniz.

Ücretsiz alan için MEGA, Yandex Disk ve Google Drive daha iyi.
Ücretli olarak ise denk getirebilirseniz ucuz bir Microsoft Office Pro lisansı ile 5TB OneDrive hakkı elde edebilirsiniz.
Aylık ücret verebilirim. Abartı olmadığı sürece tabii. Rahatlığı sebebiyle de Outlook kullanıyorum, eğer aynı rahatlık Drive hizmetinde de varsa Google Drive aboneliğimi sonlandırıp OneDrive kullanmayı düşünüyordum.

Aylık ücret verebilirim. Abartı olmadığı sürece tabii. Rahatlığı sebebiyle de Outlook kullanıyorum, eğer aynı rahatlık Drive hizmetinde de varsa Google Drive aboneliğimi sonlandırıp OneDrive kullanmayı düşünüyordum.
Ben çok ucuza Microsoft Office 360 Pro hesabı almıştım bir yerden. Hem çoklu lisans hem de 5TB OneDrive alanı verdi. Aylık ödeme falan yapmıyorum.

Tanıdıklar için önermek istedim ama aldığım yer hesap satışı yapmıyor artık.

5TB alan sınırsız mı? Yani belirli bir süre kullanmayacağız değil mi?
Office 360 hesabım kulllanici adı ve parola şeklinde. Hesabı girince hem Office 360 Pro hesabı hem de OneDrive 5TB hesabı aktifleşiyor. Başka herhangi bir ödemem yok. Hesaba sahip olduğum sürece o alan bana ait.

Geri
Yukarı