OnePlus 8-9-10 serisi neden Türkiye'de satışta değil?

tolgahanuzun

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Merhaba, ben OnePlus 5T kullanicisiyim ve yeni telefon bakma zamanim geldigini dusunuyordum. Kullandigim cihazin yeni versiyonlarina bakmak istedigimde OnePlus 8-9-10 serisinin satista olmadigini gördüm. Özellikle OnePlus 9 Pro cihazini almak istedigimi söyleyebilirim.

OnePlus Türkiye pazarindan çekildimi veya bu konuda bir fikri-haberi olan var mı? Ya da bu cihazi yurt disindan getirmek istesem nasıl bir yol izlemeliyim? Bu yıl Arnavutluk ve İsviçre'ye gitmeyi planliyorum oralarda nerelere bakmam gerekiyor nasıl bulabilirim? Ya da Türkiye bu telefona alternatif bir marka var mı? (Samsung-Apple cihazlarini kullanamıyorum.)

OnePlus Türkiye pazarından çekilmedi, OnePlus Nord N10 gibi cihazlar hala Türkiye piyasasında. Bahsettiğiniz cihazın Türkiye'de başarılı olamayacağını düşünüp Türkiye'de piyasaya sürmemiş olabilirler. Eğer öyle yaptılarsa da haklılar, Çin telefonlarına o kadar yüksek fiyatlar ödemek yerine gider Samsung veya Apple alır insanlar.

OnePlus 9 Pro sahibinden de bulunuyor, buyurun bu da linki.

Merhaba, ben OnePlus 5T kullanicisiyim ve yeni telefon bakma zamanim geldigini dusunuyordum. Kullandigim cihazin yeni versiyonlarina bakmak istedigimde OnePlus 8-9-10 serisinin satista olmadigini gördüm. Özellikle OnePlus 9 Pro cihazini almak istedigimi söyleyebilirim.

OnePlus Türkiye pazarindan çekildimi veya bu konuda bir fikri-haberi olan var mı? Ya da bu cihazi yurt disindan getirmek istesem nasıl bir yol izlemeliyim? Bu yıl Arnavutluk ve İsviçre'ye gitmeyi planliyorum oralarda nerelere bakmam gerekiyor nasıl bulabilirim? Ya da Türkiye bu telefona alternatif bir marka var mı? (Samsung-Apple cihazlarini kullanamıyorum.)

Xiaomi bakabilirsiniz dediğiniz telefon belki sarı sitede vardır.

Sarı sitede 12K civarlarında var.

Türkiye piyasasından çekilmedi çünkü zaten hiç doğru düzgün Türkiye piyasasına girip organize olamamışlardı. Şu anda OnePlus Türkiye diye bir oluşum ve bu oluşuma ait ofis var mı? Muğlak. Bir tane Nord N10 5G cihaz satılıyor distribütör garantili. Onun da çoğu yerde stoğu bitmişti dün baktığımda. Tecno, Infinix, Omix gibi bir sürü daha az bilinen marka varken OnePlus gibi kocaman bir marka Türkiye'de nasıl bu halde olabilir akıl alır gibi değil.

Anladim, mesajlariniz icin tesekkur ederim. Ya yurt disindan siparis edecegim ya da kendim gidip alacagim gibi gorunuyor o zaman. Yurt disindan alma konusunda tecrubesi olan var mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı