OnePlus One Türkiye'de Satışa Çıkar mı?

wenzb

Hectopat
Daha fazla  
Fiyat/Performans olarak gayet iyi bir akıllı telefon olduğu söyleniyor her yerde. Yakın bir zamanda Türkiye'de satışa çıkmayacağını okudum. Türkiye'de satışa sunulsa ciddi satış rakamlarına ulaşmaz mı?

Gelmesi sıkıntı değil. Desteği nerden sunacak ? Geniş bir bayi ve servis ağı mı kuracak gelir gelmez. O yüzden pek bir işe yaramaz.

Geleceği konuşuluyor, Türkiye'de satışını yapmak için çok firma talip olmuş ancak firma daha çok yeni. Daha büyük avrupa ülkelerinde dahi satışına başlanmadı, başlanılan yerlerede de sıkıntılı. Bizde Türkiye'ye gelmesini isteriz ancak şu an için hayal gibi.

İşletim sistemindeki sıkıntıdan dolayı zaten yeni satışa sunuldu diye hatırlıyorum. En azından böyle bir haber okumuştum.

İşletim sistemindeki sıkıntıdan dolayı zaten yeni satışa sunuldu diye hatırlıyorum. En azından böyle bir haber okumuştum.
CynogenMod'da SSL açığından nasibini almıştı ancak telefon 2 gün önce tekrardan satışa başladı. Artık davetiye sistemi kaldırılmış durumda isteyen istediği gibi alabiliyor. Fiyatıda 399 dolar diye hatırlıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı