OnePlus 8T vs Mi 10T

Bütçe
4000-5000

ForrANZA

Hectopat
Selamlar hayırlı pazarlar.
Yeni bir cihaz alma arefesindeyim, aklımda başlıktaki 2 telefon var OnePlus 4500-5000 TL arası mi 10T ise 4000-4500 arası malum yol ile alacağım hangi telefon olursa olsun. Hangisi daha mantıklı olur? Ya da bu fiyat segmentinde (4000-5000) önerebileceğiniz farklı bir cihaz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar hayırlı pazarlar.
Yeni bir cihaz alma arefesindeyim, aklımda başlıktaki 2 telefon var OnePlus 4500-5000 TL arası mi 10t ise 4000-4500 arası malum yol ile alacağım hangi telefon olursa olsun. Hangisi daha mantıklı olur? Ya da bu fiyat segmentinde (4000-5000) önerebileceğiniz farklı bir cihaz var mı?

5400 TL'ye Samsung S20 FE Snapdragon 865 model öneririm.
Aradaki farka değer.

Oyun performansları aynı. Ekran, kamera, arayüz akıcılığı olarak, batarya performansı olarak S20 FE SD 865 modeli daha iyi. 10T IPS ekran bariz fark var ekran ve kamera tarafında.

Kriterleriniz neler? A52 öneriyorum ben.
S20 FE(G780G) ile mi 10t aynı donanıma sahip modeller, birinin performansı oyunlarda diğerinden üstün değil.

Hocam pubgm oyunu saçmalığın daniskası.
Mi 10t / mi 10t Pro 90 FPS veriyor(Game Turbo'daki bazı ayarlar ile) fakat aynı/yakın donanıma sahip S20 FE ve POCO X3 Pro Config, GFX olmadan 60 veriyor.

S20 FE(G780G) ile mi 10t aynı donanıma sahip modeller, birinin performansı oyunlarda diğerinden üstün değil.

Oyun performansları aynı. Ekran, kamera, arayüz akıcılığı olarak, batarya performansı olarak S20 FE SD 865 modeli daha iyi. 10t IPS ekran bariz fark var ekran ve kamera tarafında.

Teşekkürler hocam öneriniz için, OnePlus hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam genel olarak oyun oynanacak ve film izlenecek, arayüzdeki akıcılık, bataryanın dayanma süresi, ekran kalitesi ve tasarım önemli kamera için de ortalama bir kullanıcıyı memnun etsin yeter.

Ekran, arayüz akıcılığı kısmında Xiaomi markası patlak veriyor genelde :D
kamera, ekran, yazılım, günlük kullanımdaki akıcılık olarak Samsung daha iyi.
Fakat illa 90 FPS pubgm oynayacağım diyorsanız mi 10t/10t Pro alabilirsiniz.

Bana yakın olan mi 10t. Zaten ikisinde de aynı işlemci kullanılmış ama IPS LCD ekran var mi 10t de. Yine de ikisinden birini alacak olsam kesinlikle mi 10t alırdım.

Geri
Yukarı