Mi 10t vs OnePlus 9

Arkadaşlar kendim yurt dışı 2 yıllık mi 10t 8 GB modelli telefonumla bir yıllık One+ 9 cihazını edeceğim 1 yıllık garantili. Eniştem şarjı çok gitmiyor diye edelim diyor, sizce mantıklı mıdır?
Kafa kafaya ise çok iyi takas.

Ön kamera rezalet, batarya rezalet. OnePlus 9 kullanıp bataryadan mutlu olanı görmedim.

AOSP ROM atılıp, SoC frekansı eser miktarda düşürülürse; batarya açısından en azından normal seviyeye gelebilir.

Ön kamera kısmına katılıyorum. OnePlus klasiği, IMX471'de ne var bu kadar anlamıyorum.

Ön kamera kısmına katılıyorum. OnePlus klasiği, IMX471'de ne var bu kadar anlamıyorum.
O grup genel olarak on kameraya onem vermiyor. Hatta bir ara bu Cinli markalarin calisanlarindan birisi 1080p'den yuksek on kameraya kim onem veriyor gibisinden bir sey soylemisti. Fiyasko aciklama :D

O grup genel olarak on kameraya onem vermiyor. Hatta bir ara bu cinli markalarin calisanlarindan birisi 1080P'den yuksek on kameraya kim onem veriyor gibisinden bir şey soylemisti. Fiyasko aciklama :D

Allah'tan Samsung'un TR'ye özel fiyatlandırma politikası var. Yoksa BBK'ya, Xiaomi grubuna kalmıştık. Samsung dışında, Bi'de Honor (Huawei) iyi duruyor.

Geri
Yukarı