OnePlus One nereden alabilirim?

umtouzdoa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar OnePlus One adında yeni bir telefon çıkmış ve bu telefonu almak istiyorum. Ancak Türkiyede satılmıyor. Bu telefonu nasıl temin edebilirim!

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok oldu çıkalı. sahibinden.com dan bakabilirsin. Kayıtlı olarak 1100 e satan biri var Singapur'dan getirmiş 4. parti ürünleri. Eğer problem yoksa ben de bakıyorum almak için.

Konu açacaktım ama daha önce açılmış. İnternette incelemelerine denk geldim. OnePlus One telefon ilgimi çekiyor. Bu telefonu satın alan var mıdır? Varsa nereden alınır? Sahibinden, n11 gibi sitelerden satın almak istemiyorum. Hepsiburada vb. gibi bilinen sitelerde de araştırdım göremedim. Resmi GSM bayilerinde felan bulunur mu telefon?

özellikleri de fena değil
Kısa süreli deneyimimizde herhangi önemli bir dezavantajına rastlamadığımız cihaz, 5.5 inç'lik bir ekrana sahip. 152.9 x 75.9 x 8.9mm boyutları, 5.2 inç'lik Xperia Z2'den sadece biraz daha büyük.
Telefon, metal yerine plastik gövdeye sahip ancak bu, cihazın hafifliğine katkıda bulunmuş. Aynı zamanda OnePlus One'ın tutuş hissiyatı da oldukça iyi. Yapı kalitesinin genel olarak oldukça iyi göründüğünü söylemeliyiz. Elimize geçen telefon final sürüm olmadığından, piyasaya sürülene dek bazı geliştirmeler yapılması muhtemel.
OnePlus One'ın şeklinin biraz uzun olması, tek elle kullanırken tüm ekrana uzanmanızı zorlaştırıyor. 5.5 inç'lik 1920 x 1080 çözünürlüklü ekran ise 401ppi ile etkileyici keskinlikte görüntüler sunuyor. Resimler ve metinler net ve temiz görünseler de renklerin az da olsa soluk görünebildiğini fark ettik.
Android 4.4.2'yi temel alan CyanogenMod 11S, topluluk tarafından geliştirilen bir proje ve Google'ın işletim sistemini geliştirerek kullanıcılara daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunuyor.
OnePlus, denediğimiz telefonun final sürüm yazılımla çalışmadığı konusunda bizi uyardı. Ancak biz kısa testimiz sırasında elde ettiğimiz performanstan memnun kaldık. Güçlü Snapdragon 801 işlemci, akıcı bir arayüz performansı sunuyordu. Biraz derine gittiğinizde ise CyanogenMod'un geliştirmeleri karşınıza çıkmaya başlıyor. Örneğin kilit ekranında asma kilit simgesini kullanarak birçok uygulamaya direkt olarak ulaşmanız mümkün. Göze daha tanıdık gelen giriş ekranında ise simgeler bir miktar büyütülmüş.

OnePlus-One.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı