Online eğitimde öğrendiklerimiz sınavda çıkacak mı?

LiZarD

Hectopat
Arkadaşlar bizim hocamız WhatsApp grubundan " EBA üzerinden işleyeceğimiz derslerden sınavda sorumlu olacaksınız " dedi ama MEB bakanımız Ziya Selçuk açıklama yapmıştı. Online derste gördüklerimiz sınavda sorulmayacak, yüz yüze eğitim başladığında yüz yüze eğitimde öğrendiklerinizden sorumlusunuz demişti ama bizim hocada böyle diyor bir de canlı derse katılmayanlar devamsız sayılıyor, karneye işleyecek dedi onu da araştırdım öyle bir şey yok. Bir de buradan danışayım dedim arkadaşlar var mı böyle şeyler? Yoksa ve öyle bir şey yaparlarsa ne yapmalıyım?

Şu anlık karar çıkacak gibi ama bence 2 hafta sonra okulları açacaklarından emin oldukları için böyle bir karar aldılar. Ya da millet dersleri boşlamasın diye. Şu anlık sınav olacak dendi. Ama ileride karar değişebilir.

Ama açıklama yapmıştı bakanımız yok öyle bir şey.
O zaman yok öyle bir şey. İnsanların dediğine karşı çıkacaksanız neden konu açıyorsunuz? İki cevabı olabilecek bir sorunun bir cevabı gelince kabul etmiyorsunuz.
Benim bildiğim o açıklama geçen dönemki uzaktan dersler içindi.

O zaman yok öyle bir şey. İnsanların dediğine karşı çıkacaksanız neden konu açıyorsunuz? İki cevabı olabilecek bir sorunun bir cevabı gelince kabul etmiyorsunuz.
Benim bildiğim o açıklama geçen dönemki uzaktan dersler içindi.

Kardeşim bende zaten çelişkide kaldığım için konu açtım kimsenin dediğine karşı çıktığımda yok nereden çıkarıyorsun.
Vallahi ben anlamadım millet 4 Mbps internet ile derse giremiyor bunlar sınav olacak diyor. Bence olmayacak ama bakalım her şey ileride çıkar ortaya.

Evet bence de.

Çok saçma bir sistem. Hocalar dersleri açmıyor EBA çöküyor ama hala sınav olacaksınız deniyor. Uzaktan eğitim başladığından beri düzgünce 10 ders görmemişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı