Online freelancerlikte aktif kazanç nasıl sağlanır?

Tunahan4592

Centipat
Daha fazla  
Ayrıntıya girmek istemiyorum, 15 yaşındayım dijital tasarım işleri ile uğraşıyorum Online olarak freelancerlik de yapıyorum, az çok belli belirsiz kazancımı bir düzene sokmak istiyorum. Elimden geldiğince uğraşıyorum etkileşim için her yerden teklif arayış içindeyim. Tecrübe konusunda zamanından beridir uğraşıyorum daha çok tek bir alan üstünde çalışıyorum şu anlık işimi pasifleştirip yazılım model gibi çeşit işlere başlamayı düşünüyorum, ağırlığı bir noktaya bağlayıp kazancı netleştirmek istiyorum.
Aktif olarak içerik üreticisiyim, etkileşim bana hareketlilik getirecektir. İşi zamana bırakıyorum ipide elden bırakmıyorum tabii ki.
En azından bana yardımı dokunur eder, kripto piyasasına atılmak istiyorum aylardır plan program yapacaktım elimde kaldı, o konuda pasifim.
Doğrudan bir birikim yapmak istiyorum ne tür nedir ne değildir, tekniken baktığımızda piyasadan ne çıkar bir el lazım bana.
Mezuniyeti bekliyorum üniversite yolunda elimden geldiğince tecrübe edinmeye çalışıyorum. Üniversiteden sertifika ile işe devam etmek istiyorum bilemiyorum şu yaşımda saf bir kişiliğim var ergen aklımdada net bir karar almak saçma olur, aklım dengime gelen kadar sadece aklımda düşünce bunlar. Bunların sorumluluğunu üstüme alamam bana kılavuz olacak birisi lazım, yoksa milletin oyuncağı olacağım birinin beni dürtmesi lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı