Online Günlük Sitesi Önerisi

o_ulcan

Kilopat
En son 6. sınıfa giderken günlük tutmuştum.. Şu son 1 haftadır günlük tutma isteği geliyor, herkesle her şeyi paylaşmadığım için içimdekileri yazıya döküp rahatlamak istiyorum. 5-6 yıl sonra geri dönüp bakmak eğlenceli olurdu. Bunun için internette tutulan bir günlük sitesi arıyorum. Livejournal, Monkkee, Penzu gibi siteleri söylemeyin. Daha pratik ve hızlı bir site arıyorum. Bilen varsa ve paylaşabilirse çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online günlük sitesi diye bir şey yok. Varsa da ben bilmiyorum zaten gerekte yok.Office OneNote yada googlenin online libarylerini kullanabilirsin Drive üzerinden.

Türkiye'de günlük tutmak biraz saçma. O yüzden çocuklukta kalıyor çoğunlukla. Hayalleriniz çalınmaya başladıkça yazmakta istemiyorsunuz, sistemin beni ezdiğini her gün neden yazayım zaten biliyorum.

Türkiye'de günlük tutmak biraz saçma. O yüzden çocuklukta kalıyor çoğunlukla. Hayalleriniz çalınmaya başladıkça yazmakta istemiyorsunuz, sistemin beni ezdiğini her gün neden yazayım zaten biliyorum.
Ezilmeyi sistemi kabullenmişsin senin yazacak bir şeyin olmaz bu düşünceyle.

Ezilmeyi sistemi kabullenmişsin senin yazacak bir şeyin olmaz bu düşünceyle.
Sosyalist devrimci bir insan ezilmeyi kabullenmez. Güçlü olmayanın kapitalizm sisteminde ezildiğini bilir bunu dile getirir. Ben tek şahıs olarak yazmadım onu, ben halkım ve halkın dilinden konuşuyorum. Çoğunluk olarak eziliyoruz ve sömürülüyoruz. Günlük yazacak neşeye sahip değiliz çünkü neşemizi çaldılar.

Sosyalist devrimci bir insan ezilmeyi kabullenmez. Güçlü olmayanın kapitalizm sisteminde ezildiğini bilir bunu dile getirir. Ben tek şahıs olarak yazmadım onu, ben halkım ve halkın dilinden konuşuyorum. Çoğunluk olarak eziliyoruz ve sömürülüyoruz. Günlük yazacak neşeye sahip değiliz çünkü neşemizi çaldılar.
Siyaset gibi şeyleri konuşacak yer değil uzatmıyorum. Arkadaşın böyle bir sorusu var sorusuna cevap olarak öneri program ve ya site yazarsan iyi olur muhalefete gerek yok.

Siyaset gibi şeyleri konuşacak yer değil uzatmıyorum. Arkadaşın böyle bir sorusu var sorusuna cevap olarak öneri program ve ya site yazarsan iyi olur muhalefete gerek yok.
Senin yazdığımdan anladığın siyaset veya muhalefet ise zaten benimle konuşma boşuna zahmet etmiş olursun.

İnsanların hevesini kırmaya hakkınız yok, arkadaş burada bir şey istemiş siz gidip ona; yok öyle olmaz bu ülkede olmaz diyorsunuz. Belki bu adam sayesinde bir şeyler değişecek nereden biliyorsunuz. Bu kötürüm düşüncelerden kurtulmadıkça zaten bu ülke gelişmeyecektir biraz olumlu ve pozitif yaklaşın bazı şeylere.

İnsanların hevesini kırmaya hakkınız yok, arkadaş burada bir şey istemiş siz gidip ona; yok öyle olmaz bu ülkede olmaz diyorsunuz. Belki bu adam sayesinde bir şeyler değişecek nereden biliyorsunuz. Bu kötürüm düşüncelerden kurtulmadıkça zaten bu ülke gelişmeyecektir biraz olumlu ve pozitif yaklaşın bazı şeylere.
Genel bir söylemde bulundum. Eğer bunu gerçekleştirmek istiyorsa elbette sevinirim, günlük tutmakta bir kültürdür. Bahsettiğim daha geniş bir mesele idi. Sorun yok o yüzden...

Geri
Yukarı