Online oyun korkusu nasıl yenilir?

Arkadaşlar ben Valorant, CS:GO, League of Legends gibi oyunları oynamaktan korkuyorum ama oynamakta istiyorum. Takım oyunu olduğu için ya yanlış yaparsam diye düşünüyorum ya da sürekli ölürsem falan küfür ederler diye. Ne yapmalıyım?

Sonuçta oyun yani herkes hiç ölmeden sürekli kill alarak mı bitiriyor sanıyorsun? En iyi oynayan bile sürekli ölebiliyor oyunda. Zaten sen ölüyorsun diye gelipte küfür hakaret edilmesi de çok saçma geliyor bana.

Arkadaşlar ben Valorant, CS:GO, League of Legends gibi oyunları oynamaktan korkuyorum ama oynamakta istiyorum. Takım oyunu olduğu için ya yanlış yaparsam diye düşünüyorum ya da sürekli ölürsem falan küfür ederler diye. Ne yapmalıyım?
Valorant ve LoL oyunu ücretsiz ve türk serverı olduğu için ve çoğunlukla küçükler oynadığı için ailevi, milli, dini değerlerine küfür eden ucubeler olabilir. Eğer prime alacak durumunuz varsa CS:GO oynamanızı öneririm. Kimse kimseye neden öldün diye küfür etmiyor.

Kafana takma. Onu diyenler sanki E-sporcu. Bu bir oyun.

İstersen maçı taşı yine de en ufak hatada bütün aile değerlerine söverler ondan dolayı sustur ya da takma.

İlk lole başlayınca bende korkmuştum. Oyuncuya göre değişiyor benim ilk oyunumda yeniyim deyince "şuraya gel şu tuşa bas" fln dediler. Kız olduğum için değildi çünkü oyunda nickim cinsiyet belirtmiyordu. Korkunuz çok ise arkadaşlarınız ile oynayın başlarda alışınca diğer oyuncularla oynarsınız.

Geri
Yukarı