Online Oyun Önerisi

Hocam stratejik oyunlar seviyor musunuz?
Evet hocam seviyorum. Var mı önerebileceğiniz bir oyun?
Scavengers TPS oyunu erken erişimde şuan sitesinden subscribe yap, sonra Steam kodu veriyorlar.Ben oynuyorum, gayet güzel oyun, karlı haritada oynuyorsun.Controller desteği ve Crossplay özelliği de var.Oyun 9gb.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Insurgency Sandstorm. Diğer FPS'ler gibi değildir.
Insurgency indirmiştim hocam fakat menüsü yüzünden indirdiğim gün silmiştim. Galiba bir şans daha vereceğim.

Evet hocam seviyorum. Var mı önerebileceğiniz bir oyun?

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Insurgency indirmiştim hocam fakat menüsü yüzünden indirdiğim gün silmiştim. Galiba bir şans daha vereceğim.

Hocam size önereceğim oyun heartsiron4(HOI4) zor stratejik yapısıyla ayrı bir zevk katıyor realtimestralegy (rts) de içeriyor multiplayer sistemini de var geçelim sistem gereksinimlerlerine (sisteminiz uyabilir mi diye kararsız kaldım siz bakın hocam-Windows 7 64-Bit or newer. İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz. Bellek: 4 GB RAM. Ekran kartı: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB vra. Son olarak eklemek istediğim oyun zor öğreniliyor Türkçe dil desteği yok İngilizcenin iyi olması lazım multiplayer da oynanabiliyor. İnşallah yararlı olmuşudur hocam. Linkide bu Hearts of Iron IV on Steam

Son düzenleme:
Warface denemedim fakat Warzone'u 8GB RAM yüzünden oynayamam.

Nasıl bir oyun? İçeriğini açıklayabilir misiniz?
Korsancılık yapıyorsunuz. Başka gemileri yağmaya biliyorsunuz . Hazine falan arıyorsunuz . Tek başınıza yada çoklu girebiliyorsunuz . Sizin geminizden büyük olan gemilerden uzaklaşmaya çalışmak yada görünmemeye çalışıyorsunuz .Geminiz hasar alabiliyor. Onu tamir ediyorsunuz .Su aldığı zaman onu boşaltabiliyorsunuz .Bence bir bakın gayet güzel bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı