Online Oyun Önerisi

Bende size oynadığım oyunları söyleyeyim ama önce bu konudan ban aldım (1 hafta) ve Türkçe kurallarına uymadığım için vermişler. Ben bu konuya en son 1 ay önce cevap yazdım ve şimdi ban aldım. Tamam şimdi oynadığım oyunları yazayım:
1. Arma 3
2. Payday 2
3. Cs GO

Oynadığım online oyunlar : Heroes of the Storm , World of Warcraft ve Warface.

Eğer Titanfall mu BF4 mü diye sorarsan kesinlikle BF4 derim.

World of Warcraft - Starcraft 2 - Diablo 3 - Hearthstone - Heroes of the Storm - Heroes of Might and Magic 3 (bu oyunu 15 yıldır oynuyorum ve hala sıkılmadım. Sanırım ölene kadar böyle gidicek..)

World of Warcraft - Starcraft 2 - Diablo 3 - Hearthstone - Heroes of the Storm - Heroes of Might and Magic 3 (bu oyunu 15 yıldır oynuyorum ve hala sıkılmadım. Sanırım ölene kadar böyle gidicek..)
Son 4 yıldır World of Warcraft (pandaria diye bir yapımı daha var o oyun değil mi?) oynamak için içim gidiyor ve halen devam ediyor. Ama ingilizce olması beni çok zorluyor. South park diye anime bir dizi vardı orada da bu oyunun bir tanıtımını yapmışlardı Eric oynuyordu falan. Onu izleyince hevesim çok daha arttı. Düşünüldüğü kadar karmaşık mı?

Son 4 yıldır World of Warcraft (pandaria diye bir yapımı daha var o oyun değil mi?) oynamak için içim gidiyor ve halen devam ediyor. Ama ingilizce olması beni çok zorluyor. South park diye anime bir dizi vardı orada da bu oyunun bir tanıtımını yapmışlardı Eric oynuyordu falan. Onu izleyince hevesim çok daha arttı. Düşünüldüğü kadar karmaşık mı?
Oyunu öğrenmek tek başınıza çok zor, türkçe bile olsa..Ama World of Warcraftı oyuncularının bırakamamasının 1.sebebi sağlam hikayesi ise 2. sebep bütün oyuncuların sıcak kanlı olması.Oyuna girip ben oyunu bilmiyorum yardımcı olabilicek var mı yazın bakın onlarca kişi yanınıza gelip size nasıl yardım ediyor.Tecrübeyle sabit (; İsterseniz bende yardımcı olabilirim oyunu öğrenme konusunda size..Hatta hikayesini bilmezsem ne işe yarar ki diyorsanız elimde çok sağlam kaynaklar var WoW un tüm hikayesini Türkçeye çok güzel çevirilmiş birşekildi.Yalnız uyarıyım eğer WoW un hikayesini okursanız çok fena bağımlısı olursunuz çünkü gerçekten fevkalade güzel bir hikayeye sahip..Lord of The Rings le yarıştırılan bir hikayeden ne beklenirki zaten..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı