Online oyun önerisi

TRaJeDy

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,
Arkadaşlar Online oyun alacağım lakin karar veremedim bir türlü, sizin de oynayıp beğendiğiniz oyunlar hangileri? Yardımcı olabilir misiniz? Aklımdaki oyunlar: Call of Duty Infite Warfare, Advanced Warfare ve Black Ops 4, Anthem. Bu oyunların kullanıcı sayısı çok değil mi? Alıp da boşuna aldım demeyeyim sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,
Arkadaşlar Online oyun alacağım lakin karar veremedim bir türlü, sizin de oynayıp beğendiğiniz oyunlar hangileri? Yardımcı olabilir misiniz? Aklımdaki oyunlar: Call of Duty Infite Warfare, Advanced Warfare ve Black Ops 4, Anthem. Bu oyunların kullanıcı sayısı çok değil mi? Alıp da boşuna aldım demeyeyim sonra.
Co-op istersen: Left 4 Dead serisi - Police Stories -Human Fall Flat.

World of Tanks / World of Warships / War Thunder
Şu an da en çok oyuncu kitlesine sahip CoD oyunu Modern Warfare veya Warzone'dur. Hoşunuza gider ise BF V'e de bakabilirsiniz.

Sizin için şu sıralar yeni bir oyun olan Call Of Duty:Warzone'u öneriyorum.
Eğer başka alternatifler isterseniz:
  • CS:GO
  • League Of Legends.
  • Payday 2.(Eski ama hala bir kitlesi var hilecileri saymassak.)
  • Warframe.(Şuan popüler bir oyundur kendisi Steam'de oynaması ücretsizdir, şiddetle tavsiye ederim.)
  • Paladins.(Eğer Overwatch gibi oyunları seviyorsanız ve para vermek istemiyorsanız Steam üzerinden Overwatch tarzı bir oyundur, popülerdir.)
  • Rocket League.(Arabayla futbol oynanacak en iyi oyundur, Oyun şuan indirimde 15.50 TL satın alarak Futbolun dibine vurabilirsiniz.)
  • Dota 2.(Bilindik oyunlardan.)
  • Euro Truck Simulator 2 MP.(Oyunun Multiplayer versiyonunda yanınıza çay yada kahvenizi alarak radyodan da Müslüm Babayı açarak Online Tırcılığın tadına varabilirsiniz, TruckersMP üzerinden Online oynanıyor.)
  • Arma III.(Asker Online Roleplay oyun severleri için.)
  • Garrys Mod.
  • Dying Light.(Zamanında oynadığım ve hala oynamaya devam ettiğim Zombi ile Parkur dünyasını en iyi bir araya getiren oyundur.Üstelik Türkçe Dil Desteği de bulunmakta.),
  • Battlefield V.(Savaş atmosferinin en gerçekçi olduğu oyundur kendisi, Online'ı başka bir tad.)
  • Battlefield 1.
Benim önerilerim şuan için bu kadar eğer aklıma gelirse listeyi yeniden düzenleyeceğim.
:).

Rainbow Six Siege oynuyorum bu aralar. Tavsiye ederim. Kaliteli kaplamalar, güzel fizik, anti hile sistemi... Herşeyi ile harika. Ayrıca taktiksel bir oyun. Bir şansı hak ediyor :)

Arkadaşlar teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Benim amacım çok kişi olması ve oynamaktan zevk alacağım bir şeyler olsun istiyorum malum virüs yüzünden dışarı çıkamıyoruz evdeyiz. :)

Sizin için şu sıralar yeni bir oyun olan Call Of Duty:Warzone'u öneriyorum.
Eğer başka alternatifler isterseniz:
  • CS:GO
  • League Of Legends.
  • Payday 2.(Eski ama hala bir kitlesi var hilecileri saymassak.)
  • Warframe.(Şuan popüler bir oyundur kendisi Steam'de oynaması ücretsizdir, şiddetle tavsiye ederim.)
  • Paladins.(Eğer Overwatch gibi oyunları seviyorsanız ve para vermek istemiyorsanız Steam üzerinden Overwatch tarzı bir oyundur, popülerdir.)
  • Rocket League.(Arabayla futbol oynanacak en iyi oyundur, Oyun şuan indirimde 15.50 TL satın alarak Futbolun dibine vurabilirsiniz.)
  • Dota 2.(Bilindik oyunlardan.)
  • Euro Truck Simulator 2 MP.(Oyunun Multiplayer versiyonunda yanınıza çay yada kahvenizi alarak radyodan da Müslüm Babayı açarak Online Tırcılığın tadına varabilirsiniz, TruckersMP üzerinden Online oynanıyor.)
  • Arma III.(Asker Online Roleplay oyun severleri için.)
  • Garrys Mod.
  • Dying Light.(Zamanında oynadığım ve hala oynamaya devam ettiğim Zombi ile Parkur dünyasını en iyi bir araya getiren oyundur.Üstelik Türkçe Dil Desteği de bulunmakta.),
  • Battlefield V.(Savaş atmosferinin en gerçekçi olduğu oyundur kendisi, Online'ı başka bir tad.)
  • Battlefield 1.
Benim önerilerim şuan için bu kadar eğer aklıma gelirse listeyi yeniden düzenleyeceğim.
:).

Hocam warframe deneyeceğim zaten ücretsiz denemekten zarar gelmez..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı