Online oyunlar nereden indirilmeli?

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Online oyunlarda performans ölçmek için oyunları indirmek istiyorum. Bunlar Knight Online, Zula, Valorant, PUBG Mobile, LoL gibi oyunlar. En çok bilinenler bunlar galiba.
Belki popüler olan 1-2 tane daha vardır.
Kendi donanımımla ölçüm yapmak için hepsini indirmem lazım ama ben ama sitelerinin neresi olduğunu bile bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla da bu tarz oyunlar çok tutulduğu için haklarında bir sürü virüslü kaynak var.

Dediğim gibi bu oyunları hem mevcut donanımla kullanmak hem de daha sonra kullanılacak şekilde saklamak istiyorum. Muhakkak hepsini birden tecrübe edenler vardır. Hangileri için offline installerler mevcut, hangileri direkt kopyalama ile çalışır, bilgi verirseniz çok sevinirim. Birden fazla kez farklı sistemlerde de denemek üzere saklamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyunlarda performans ölçmek için oyunları indirmek istiyorum. Bunlar Knight Online, Zula, Valorant, PUBG Mobile, LoL gibi oyunlar. En çok bilinenler bunlar galiba.
Kendi donanımımla ölçüm yapmak için hepsini indirmem lazım ama ben ama sitelerinin neresi olduğunu bile bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla da bu tarz oyunlar çok tutulduğu için haklarında bir sürü virüslü kaynak var.

Dediğim gibi bu oyunları hem mevcut donanımla kullanmak hem de daha sonra kullanılacak şekilde saklamak istiyorum. Muhakkak hepsini birden tecrübe edenler vardır. Hangileri için offline installerler mevcut, hangileri direkt kopyalama ile çalışır, bilgi verirseniz çok sevinirim. Birden fazla kez farklı sistemlerde de denemek üzere saklamak istiyorum.
Hepsinin kendi launcher'ı var.

Hepsinin kendi launcher'ı var.
Bu oyunların kendi siteleri var zaten ücretsizler internette aratarak orijinal olanı bulabilirsin

Bilgiler için teşekkür ederim. Ama dediğim gibi asıl amaç hem indirmek hem de daha sonra da indirmeye ihtiyaç kalmadan kullanmak.

Zula'yı Steam'den veya kendi sitesinden indirebilirsin. LoL'ü ve Valorant'ı kendi sitesinden indir. PubgM için GameLoop'u indirmen gerekli. Knight Online Steam'de vardı galiba eğer Steam'de varsa Steam'den indir.
İyi fikir. Steamden indirilenler varsa dosyalarını steam ile yedekleyip daha sonra kullanabilirim. Hepsi steamde olsa çok kolay olurdu.

Ayrıca internetim epey zayıf launcher olunca çok uzun sürebiliyor. Dosyalarının toplu olduğu idm ile indirilebilecek güvenilir siteler varsa da daha iyi olur.

Bu oyunların hangileri kopyalama ile çalışır?

PUBG: Steam
PUBG Mobile: BlueStacks'ya da GameLoop emülatör
Zula: Steam ya da kendi sitesi
Valorant: Kendi sitesi
League Of Legends: Kendi sitesi
Knight Online: Kendi sitesi

Bilgiler için teşekkür ederim. Ama dediğim gibi asıl amaç hem indirmek hem de daha sonra da indirmeye ihtiyaç kalmadan kullanmak.

İyi fikir. Steam'den indirilenler varsa dosyalarını Steam ile yedekleyip daha sonra kullanabilirim. Hepsi Steam'de olsa çok kolay olurdu.

Ayrıca internetim epey zayıf Launcher olunca çok uzun sürebiliyor. Dosyalarının toplu olduğu IDM ile indirilebilecek güvenilir siteler varsa da daha iyi olur.

Bu oyunların hangileri kopyalama ile çalışır?

Maalesef kopyalama konusunda bir fikrim yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı