Kapalı (Online) Sınırsız Xbox Game Pass Ultimate 15 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alabilirim galiba. Tek sıkıntı kendi hesabımı sizin hesabınıza mı bağlıyorum? Yani siz veya başka biri benim oyunlarımı görüyor mu?
Veya Xbox hesabımın ban yeme ihtimali var mı?

Son düzenleme:
Hocam, Discord üzerinden istek yolladım, kabul edebilir misiniz?
@Ek01000 hocam, arkadaşa mesaj atabilir misiniz? İndirim bitmeden almayı düşünüyorum.
@mburaktekin hocam, sizden bir şey rica edebilir miyim? Konu sahibine arkadaşlık isteğimi kabul etmesini söyleyebilir misiniz? İndirimler bitmeden kaçırmayayim :D

Son düzenleme:
Hocam, Discord üzerinden istek yolladım, kabul edebilir misiniz?
@Ek01000 hocam, arkadaşa mesaj atabilir misiniz? İndirim bitmeden almayı düşünüyorum.
@mburaktekin hocam, sizden bir şey rica edebilir miyim? Konu sahibine arkadaşlık isteğimi kabul etmesini söyleyebilir misiniz? İndirimler bitmeden kaçırmayayim :D
Hocam isteğiniz gelmedi, verebilirseniz ben ekleyeyim.
Alabilirim galiba. Tek sıkıntı kendi hesabımı sizin hesabınıza mı bağlıyorum? Yani siz veya başka biri benim oyunlarımı görüyor mu?
Veya Xbox hesabımın ban yeme ihtimali var mı?
Ortak hesap kullanımından dolayı ban yeme riskiniz yoktur. Ancak hile açarsanız ban yiyebilirisiniz.

Offline oynarken nasıl ban yiyelim ve ayrıca hadi birisi ban yedi diyelim o oyuna ne olucak?
Offline oyunlarda ban yiyemezsiniz zaten, onlinelerden bahsediyorum. Forza Horizon 4, Sea of Thieves gibi.

O oyuna bir şey olmaz, diğer hesaptakiler oynamaya devam eder. Yalnızca hileyi açan Xbox hesabı ban yer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı