Online Soccer Manager: Technopat Forum Ligi 4. Hafta Değerlendirmesi

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Merhaba,

OSM adlı menajerlik oyununda 4. haftayı geride bıraktık ve işte 4. haftanın sonuçları:

4. Hafta Maç Sonuçları

qHZwOAx.png

4. Hafta Puan Durumu

Nkg5hcc.png

4. Hafta Sonucu Oluşan Gol Krallıkları

pzRh1lj.png

4. Haftanın En İyi 11'i

1YDEGIm.png

Gelecek Haftanın Fikstürü

ORK3QuZ.png

Haftanın Takımı: Real Madrid
Haftanın Sürpriz Takımı: Levante
Haftanın En İyi Oyuncusu: Mario ve Barral
Haftanın Menajeri: palapat

Tartışmak ve konuşmak istediğinizi bu konu altında konuşabilirsiniz.

4 te 4 yaptık. Mutluyuz. Liderliğimizi vermeyi düşünmüyoruz. Transfer konusunda şüphelerim var. Yeni bir orta saha arayışı içinde olduğumuz doğrudur. Teşekkürler.

Carlos Andreas Ramires:
Continuar alineación es lo peor. Esta semana estábamos lejos desafiante. Las reglas del juego no me hizo feliz. Seguidores quiere un poco de tiempo para rectificar la situación.

Türkçe Çeviri:
Kötü gidişimiz devam ediyor. Bu hafta zorlu bir deplasmandaydık. Oynadığımız oyun beni mutlu etmedi. Taraftarlarımızdan durumu düzeltmek için biraz zaman istiyorum.

Tek tek fotoğrafları çekip koyuyorsun ve 2 yanıt oluyor. Değmez hocam. Önemli haftalarda paylaşırım.

Bu yaptığın çok yanlış. Belki sonuçları takip edenler vardır. Ligin adı technopat ama ordakilerin haberi sadece önemli şeylerde mi olacak ? Çok saçma. Ben her gün paylaşabilirim istersen.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı