Onlyfans'a erişim engeli getirildi

Hocam öyle bir dünya yok isteyen istediğini hayatta yapamıyorsa sanalda da yapamayacak. Artık yaşantılar sanalda dönmeye başladığı bu çağda hele. Ama dediğim gibi kararın ben hukuk yerini bulsun diye değil birilerinin ideoloiji ve baskıcı siyasal islamcılığı sürsün diye olduğunu düşünüyorum

Onlyfans gibi platformların engellenmesinin mantığı ne, söyler misin? Çoluğun çocuğun erişebildiği yerler değiller zaten.

Hocam eskortluk yasak zaten :)
Değil. Şu an parasıylan çağırmak istesem seçenekler dolu. kendilerini de sergiliyorlar orda burda, farklı platformlarda. Yasak filan değil.

Türkiye'de fuhuş yasaldır ve Türk Ceza Kanunu'nun 5237 sayılı yasanın 227. maddesi tarafından düzenlenmiştir. Ancak, fuhuşa teşvik eden ve yolunu kolaylaştırana iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası uygulanır. Ayrıca, fahişelerin yabancı olmaması gerekir.

Kaynak

Tüh ya Sayın O.C'ye daha yeni üye olmuştum.

Dostum internet üzerinde kendini paylaşıp para kazanıyorsun normal bir şey mi bu?

Mülteciler için de bir kadının açık gezmesi normal değil, gitmek istediğiniz Amerika'da ve Avrupa'da ise insanların birbirinin hayatına karışması normal değil.

Sizler burada hangi konumdasınız? Medeni ülkelere bakıp iç çekenler mi, yoksa tipik Ortadoğulular mı?

Mülteciler için de bir kadının açık gezmesi normal değil, gitmek istediğiniz Amerika'da ve Avrupa'da ise insanların birbirinin hayatına karışması normal değil.

Sizler burada hangi konumdasınız? Medeni ülkelere bakıp iç çekenler mi, yoksa tipik Ortadoğulular mı?
Bence hangi konumda oldukları belli oluyor.

Steam'de freshwoman filan var Steam yasaklanmaz değil mi(!)
Steam yeterince yanlış bir şekilde reklam edilirse bu dediğiniz mümkün. Önce oyunlara bölge kısıtlaması getirilebilir, daha sonra Steam'e erişimin kapatılması bile mümkün olabilir ama o safhaya kadar ilerleyeceğini düşünmüyorum. Eğer Valve'ın önüne böyle bir engel koyulursa, cinsel içerikli oyunlara bölge kısıtlaması getirerek işin içinden hızlıca çıkarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı