Onlyfans'a erişim engeli getirildi

Bir sürü insan köyde orada burada eşeğe, yengesine falan halleniyor, ama sorsanız OnlyFans toplumun aile yapısını bozuyormuş. Bu saatten sonra sırf destek için Türk içerik üreticilerine abone olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Getirilen hiçbir türlü kısıtlamayı ve engeli lütfen savunmayın. Bugün Onlyfans'a engel gelir, yarın da farklı bir şeye engel gelir. Milletin hayatına karışmanın lüzumu yok. O uygulamayı kullanan da içerik üreten de bunu kendi rızasıyla yapmıyor mu? Sonuçta ortada bir zorlama yok. Kısıtlama doğru değil.

Bu avatarla mesajınızda şaka yaptığınızı düşünüyorum🤣

Şaka olduğunu varsayalım, doğru değil mi?

CİMER'e yapılan şikayetler sonucunda +18 içerik üreticilerinin çoğunlukla tercih ettiği onlyfans sitesinde gün içerisinde Türkiye'den erişim tamamen kısıtlandı.

Engellenmesi bence iyi olmuş demiştim. Sadece Enes'in onlyfans kapatılmamalı videosunu izlerken adamın haklılığını anladım. İnsanların hayatına eğer laiksen karışmaman lazım böyle konularda gibime geliyor.

Getirilen hiçbir türlü kısıtlamayı ve engeli lütfen savunmayın. Bugün Onlyfans'a engel gelir, yarın da farklı bir şeye engel gelir. Milletin hayatına karışmanın lüzumu yok. O uygulamayı kullanan da içerik üreten de bunu kendi rızasıyla yapmıyor mu? Sonuçta ortada bir zorlama yok. Kısıtlama doğru değil.

Kendimce nedenini belirttim yazdıklarımın hepsini okuyun lütfen :)

Saçmalığın daniskası. Ulan para veriyosun sen buna. Abonelikle girilen bir yere erişim engeli getiriliyor. Ben kullanmıyorum ama kullananlara da engel olmasınlar. Umumi bir site de değil hani. Neyse, yapacak bir şey yok. Bundan sonra açmazlar herhalde.

Bundan sonra açmazlar herhalde.

Bir kere kısıtlama getirildiyse sonradan açılacağını sanmıyorum, çok düşük ihtimal. Neredeyse imkansıza yakın olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

Geri
Yukarı